نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

مرتبه
تاریخ : پنجشنبه 15 آذر 1397
افشاگری تکان دهنده گاردین از بهره کشی جنسی در کمپ منافقین
به تازگی بخش های دیگری از گزارش گاردین در فضای مجازی منتشر شده است که ابعاد جدیدی را از رفتار سبوعانه گروهک منافقین حتی با زنان و خانواده های اعضای خود نشان می دهد.

به گزارش سرویس سیاسی جام نیـوز، چندی قبل روزنامه انگلیسی گاردین در گزارشی مشروح و شش هزار کلمه ای، به اقدامات و ساختار گروهک تروریستی منافقین پرداخت که بخش هایی از این گزارش در برخی رسانه ها منتشر شد. به تازگی بخش های دیگری از گزارش گاردین در فضای مجازی منتشر شده است که ابعاد جدیدی را از رفتار سبوعانه این گروهک حتی با زنان و خانواده های اعضای خود نشان می دهد. این بخش از گزارش تکان دهنده روزنامه گاردین را می خوانید.

گزارش روزنامه گاردین با روایت سرگذشت یک زن و شوهر به نام «مصطفی» و «ربابه» محمدی آغاز می شود که پدر و مادر دختری به نام «سمیه» هستند که در اردوگاه گروهک منافقین محصور شده است. این دو نفر به دنبال آزادی دختر خود هستند و به نوشته گاردین برای این کار وکیل هم گرفته اند. با این حال در این گزارش تصریح شده است که این دونفر تحت نظر نیروهای اطلاعاتی هستند و حتی بازجویی نیز می شوند در نهایت نیز «مصطفی» توسط چهار عضو گروهک تروریستی منافقین مورد ضرب و جرح قرار می گیرد.


این گزارش البته به همین‌جا ختم نمی شود و خبرنگار این روزنامه در گفت و گوهایی با تعدادی از اعضای این گروهک تروریستی به ماجراهای تکان دهنده ای از بهره کشی جنسی، اجبار زنان به جدایی از همسران، برداشتن رحم زنان و شکنجه و موارد دیگری می پردازد که در نوع خود مستندات جدیدی از رویکردهای وحشیانه و قرون وسطایی گروهک تروریستی منافقین است.

گاردین در گزارش خود با اشاره به عملیات «فروغ جاویدان» منافقین شش روز پس از پذیرش آتش بس سال ۱۳۶۷ که به عملیات پیروزمندانه «مرصاد» و دفع مقتدرانه منافقین از مرزهای غربی منجر شد، آورده است که مسعود رجوی، در تحلیلی تخیلی و کاملا متضاد با فضای داخلی ایران، پیش‌بینی کرده بود که با این عملیات، انقلاب دیگری به وقوع خواهد پیوست و پیش از آغاز این عملیات به اعضای سازمانش گفته بود: «این حمله به بهمن بزرگی تبدیل می شود و شما همچون ماهی هایی خواهید بود که در اقیانوس مردم شنا می کنید. بنابراین لازم نیست چیزی با خودتان همراه ببرید چون مردم هرچه بخواهید به شما خواهند داد».

گاردین در گزارش خود حتی با فردی به نام «مهراد» که جزو سربازان ایرانی بوده و در عملیات مرصاد مقابل منافقین ایستاده، گفت وگو کرده است. او به گاردین می گوید: «راهبرد نظامی‌ آن ها(منافقین) احمقانه بود. آن‌ها در جاده ها و بزرگراه ها به سمت تهران می رفتند و ما به سرعت بسیاری از آن ها را کشتیم…کشته‌های آن‌ها دو طرف جاده روی هم ریخته شده بودند…». گاردین روایت می کند که بعد از عملیات مرصاد، منافقین در کمپ اشرف که دیگر برای شان یک تبعیدگاه شده بود، محصور شدند. براساس گزارش گاردین، مسعود رجوی پس از شکست در مرصاد، به پیروانش گفته بود که این شکست دلیل نظامی نداشت بلکه ریشه در احساسات نیروها و عشق آن‌ها به همسرانشان داشت که اراده آن‌ها برای جنگیدن را ضعیف کرده بود. گاردین می نویسد: «برهمین اساس در سال ۱۹۹۰ (۱۳۶۸) تمام زوج‌ها در کمپ اشرف وادار به طلاق شدند…همسران از هم جدا و کودکان آن ها به اروپا فرستاده شدند تا سرپرستی شان به سمپات های منافقین سپرده شود.» گاردین سپس در گزارشی تکان دهنده می نویسد: «اعضا وادار شدند هر روز صبح در جلسات اعتراف، هر گونه افکار و تمایلات جنسی خود را شرح دهند. یکی از اعضای سابق گروهک، زخم‌های دست و پایش -از جمله جای آتش سیگار روی بازوها- را به گزارشگر گاردین نشان داده و از هفته‌ها شکنجه‌اش در کمپ اشرف گفته است.

گاردین سپس با زنی به نام «بتول سلطانی» گفت و گو کرده که در سال ۱۹۹۰ به اجبار از همسرش جدا شد و دو فرزند خردسالش را به اروپا فرستادند. او می گوید: «مسعود رجوی او را مکرر به آمیزش جنسی وادار کرده و… مریم رجوی در روابط جنسی اجباری، مسعود را یاری می‌کرده است.» گاردین سپس به نقل از «زهرا معینی» یکی از محافظان سابق مریم رجوی می نویسد: « جدایی زنان از همسرانشان و ازدواج با مسعود رجوی به دلیل تهدیدهایی بود که می شدند». محافظان سابق مریم رجوی به گاردین توضیح داده است: «مریم رجوی در این بهره‌کشی‌های جنسی، سوگند ازدواج مسعود رجوی با قربانیانش را می خوانده و کسانی که تن به ازدواج نمی دادند، پس از مدتی ناپدید می شدند.» گاردین همچنین به یک جنایت دیگر منافقین که بی شباهت به شکنجه های قرون وسطایی نیست اشاره کرده وبه نقل از دو زن به نام های «زهرا باقری» و «فرشته هدایتی» می نویسد که «در کمپ اشرف بدون هیچ رضایتی تحت عمل جراحی «هیسترکتومی» (خروج رحِم) قرار گرفته‌ایم… به ما گفته شده بود این عمل، اوج وفاداری به مسعود را نشان می‌دهد.»

گاردین در بخشی از گزارش مفصل خود به بودجه های هنگفتی پرداخته است که منافقین برای برنامه ها و اهداف خود هزینه می کنند و با «یرواند آبراهامیان» تاریخ نگار و استاد دانشگاه نیویورک گفت و گو کرده است. «آبراهامیان» می گوید: «این پول به طور قطع از سوی عربستان می آید…هیچ کس دیگری وجود ندارد که بتواند تا این سطح آن ها را پشتیبانی کند.»

خراسان

2018/12/06 by Iran Interlink

جام نیوز به نقل از خراسان، ششم دسامبر ۲۰۱۸


*** طبقه بندی: اخبار،  نوید نیوز،  آلبانی، تیرانا،  افشاگری،  مجاهدین از نگاه دیگران،  نقض حقوق اعضاء، 
برچسب ها: بهره کشی جنسی رجوی از نگاه گاردین،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی