نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

  آمریکا عناصر گروهک منافقین را در شمال عراق آموزش می‌دهد

البلداوی، نماینده پارلمان عراق فاش کرد آمریکا در پی برهم زدن اوضاع منطقه و بی‌ثبات کردن ایران بوده و بعد از اعلام عقب‌نشینی از سوریه در حال بازگرداندن منافقین به شمال عراق و آموزش و تجهیز آن‌هاست.

آمریکا عناصر گروهک منافقین را در شمال عراق آموزش می‌دهدبه گزارش گروه بین‌الملل باشگاه خبرنگاران جوان، محمد البلداوی، نماینده پارلمان عراق فاش کرد آمریکا در پی بر هم زدن اوضاع در منطقه و بی ثبات کردن ایران است و از همین رو پس از اعلام عقب نشینی از سوریه در حال بازگرداندن عناصر گروهک تروریستی منافقین به شمال عراق و آموزش و تجهیز آن‌هاست.

انتهای پیام

16 دی 1397نماینده عراقی خبر داد

آمریکا عناصری از «منافقین» را به عراق بازگردانده و در حال آموزش آنان است

یک نماینده عراقی فاش کرد که آمریکا در پی تصمیم عقب‌نشینی از سوریه، شماری از عناصر گروهک منافقین را به عراق بازگردانده و در حال آموزش آنان در شمال این کشور است.
آمریکا عناصری از «منافقین» را به عراق بازگردانده و در حال آموزش آنان است


به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری فارس، «محمد البلداوی» نماینده‌ای از لیست «البناء» در پارلمان عراق، روز شنبه گفت که نیروهای آمریکایی عناصری از گروهک منافقین را به عراق بازگردانده است.

البلداوی گفت، آمریکا عناصری از «سازمان موسوم به مجاهدین خلق ایران را همزمان با [اخبار] خروج آمریکا از سوریه» به عراق بازگردانده و مقرهای نیروهای آمریکایی در شمال عراق میزبان آنان و در حال آموزش آنان است.

این نماینده عراقی به وبگاه خبری «المعلومه» عراق گفت: آمریکا تلاش می‌کند پس از خروجش از سوریه، ثبات ایران و ثبات خاورمیانه را بر هم بزند.اردوگاه‌های ارتش آمریکا میزبان عناصری از سازمان [مجاهدین] خلق است که اکنون در حال تسلیح و آموزش آنان برای هدایت یک توطئه است».

البلداوی همه سیاستمداران عراقی را به توجه به این موضوع و ممانعت از هدف قرار گرفتن کشورهای همسایه عراق شد؛ کشورهایی که در جنگ با تروریسم کمک عراق بودند.

کارشناس عراقی: آمریکا در پی هدف گرفتن ایران و سوریه از خاک عراق است

«حافظ آل بشاره» کارشناس امور سیاسی عراقی به وبگاه خبری المعلومه این کشور گفت: نشانه‌هایی دیده می‌شود مبنی بر اینکه دونالد ترامپ تصمیم خروج از سوریه را اجرا نمی‌کند مگر بعد از آنکه نیروهایش وضعیتی خاص در عراق پیدا کنند به طوری که بتوانند قادر باشند در امور سوریه و ایران دخالت کنند.

به گفته این کارشناس عراقی، آمریکا تلاش می‌کند ایران و سوریه را از خاک عراق هدف بگیرد. ترامپ سازمان تروریستی [مجاهدین] خلق را آورده که بتواند از خاک عراق علیه ایران عملیات کند.

او با اشاره به حضور نیروهای آمریکایی در پایگاه عین‌الاسد در استان الانبار در غرب عراق و همچنین در پایگاه‌های کردستان، تأکید کرد که آمریکا دهها عنصر از سازمان تروریستی منافقین را به عراق آورده و در حال آماده‌سازی آنان برای اجرای حملاتی به [یا در ] ایران است.

آل بشاره یادآوری کرد که در صورت خروج نیروهای آمریکایی از سوریه، آنها به خاک عراق منتقل می‌شوند و دولت و پارلمان باید علیه این اقدام ترامپ که می‌خواهد بدون اطلاع بغداد آن را انجام دهد، موضع بگیرند.

بعد از سفر سرزده دونالد ترامپ به غرب عراق و بازدید از نیروهای آمریکایی در پایگاه هوایی عین الاسد به مناسبت سال نو میلادی (+)، سیاسیون و رسانه‌های عراقی به این سفر که گفته می‌شود بدون اطلاع قبلی بغداد بوده اعتراض کردند. هرچند برخی مقامات دولتی گفتند که بغداد از این سفر مطلع بوده اما اعتراض‌ها به نحوه رفتار ترامپ و عدم سفر او به بغداد برای دیدار رسمی با سران عراق، ادامه دارد.

ائتلاف «البناء» در بیانیه‌ای سفر ترامپ را نقض آشکار هنجارهای دیپلماتیک و «غیرقابل قبول» توصیف کرد و از دولت خواست فوراً سفیر آمریکا در بغداد را احضار کند. این ائتلاف همچنین از تمامی احزاب سیاسی خواست متحد شوند و به حضور نظامی آمریکا در خاک عراق پایان دهند.

در پی واکنش منفی محافل سیاسی عراق به سفر از پیش اعلام‌نشده ترامپ دفتر «عادل عبدالمهدی» نخست‌وزیر عراق در بیانیه‌ای اعلام کرد مسئولان آمریکایی از قبل بغداد را از این سفر مطلع کرده بودند.

انتهای پیام
طبقه بندی: اخبار،  نوید نیوز،  افشاگری،  آمریكا، 
برچسب ها: منافقین، امریکا، عراق،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی