نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا


برخی گزارش‌ها از دستگیری چند عضو گروهک تروریستی منافقین در پایتخت لهستان همزمان با برگزاری نشست ضدایرانی ورشو خبر می‌دهند.


توطئه منافقین برای بمب‌گذاری در نشست ورشو لو رفت
تاریخ انتشار: ۲۵ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۵:۲۷

به گزارش گروه بین‌الملل باشگاه خبرنگاران جوان، همزمان با برگزاری نشست ضدایرانی ورشو در پایتخت لهستان، برخی گزارش‌ها از تلاش گروهک تروریستی منافقین برای بمب‌گذاری در این نشست به منظور متهم کردن ایران خبر می‌دهند.

طبق این گزارش‌ها، پایگاه خبری dorzeczy لهستان ساعاتی پیش در تشریح دستورکار نشست ورشو به نقل از منابع آگاه از دستگیری چند عضو گروهک مجاهدین خلق (MEK) به اتهام تلاش برای بمب‌گذاری در حاشیه این نشست خبر داد اما دقایقی بعد از انتشار، این بخش از خبر را از گزارش خود حذف کرد.

طی ساعات گذشته، این مسئله واکنش‌های زیادی را در شبکه‌های اجتماعی به همراه داشته است.


توطئه منافقین برای بمب‌گذاری در نشست ورشو لو رفتتوطئه منافقین برای بمب‌گذاری در نشست ورشو لو رفت

این برای چندمین بار در طول یکسال گذشته است که گروهک تروریستی منافقین که دستش به خون هزاران انسان بی‌گناه آلوده است و حتی تا چند سال پیش نیز در فهرست سازمان‌های تروریستی آمریکا و اتحادیه اروپا قرار داشت، تلاش می‌کند جمهوری اسلامی ایران را به انجام اقدامات تروریستی در خارج از کشور متهم کند.

یازدهم تیرماه سال جاری نیز پلیس بلژیک اعلام کرد دو شهروند بلژیکی ایرانی‌تبار که ادعا شد قصد سفر به فرانسه برای حمله به همایش منافقین در پاریس را داشته‌اند، دستگیر کرده و در خودروی آنها یک بمب دست‌ساز حاوی ۵۰۰ گرم ماده منفجره TATP کشف کرده است!

مقامات بلژیکی بدون اشاره بیشتر به جزئیات این عملیات، هویت این دو را یک مرد ۳۸ ساله به نام «امیر س.» و یک زن ۳۳ ساله به نام «نسیمه ن.» و اتهام آنها را "تلاش برای انجام حمله تروریستی" اعلام کردند.

پس از گذشت حدود یک هفته از این ماجرا، رژیم صهیونیستی مدعی شد که دستگاه‌های اطلاعاتی آن توطئه ادعایی مذکور را کشف و از طریق خبر دادن به مقامات اطلاعاتی اروپا، آن را خنثی کرده‌اند تا مشخص شود این اقدام پروژه مشترک اسرائیل و گروهک تروریستی منافقین برای پرونده‌سازی علیه ایران بوده است.

اکنون با استناد به گزارش‌های رسانه‌ای درباره دستگیری چند عضو مجاهدین خلق در پایتخت لهستان، به نظر می‌رسد گروهک تروریستی منافقین یکبار دیگر قصد داشته با توسل به تروریسم، جمهوری اسلامی ایران را به خرابکاری در اروپا متهم کند تا همزمان با برگزاری نشست ضدایرانی ورشو بتواند تا جای ممکن نگاه‌ها را به سمت ایران معطوف کند.

انتهای پیام
طبقه بندی: اخبار،  نوید نیوز،  افشاگری، 
برچسب ها: توطئه منافقین برای بمب‌گذاری در نشست ورشو لو رفت، تروریست، منافقین، ورشو، لهستان،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی