نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

وکیل ترامپ در تجمع منافقین در «ورشو» سخنرانی کرد

«رودی جولیانی» در تجمع گروهک منافقین در «ورشو» بار دیگر از رویای تغییر نظام در ایران صحبت کرد، اما بر خلاف بولتون زمانی برای این امر تعیین نکرد.
گروهک تروریستی منافقین روز چهارشنبه در حمایت از کنفرانس ضدایرانی‌ای که قرار است از ساعتی دیگر در شهر «ورشو» لهستان آغاز شود، تجمع برگزار کرده است.

در این تجمع که در نزدیکی محل برگزاری نشست ورشو در جریان است، «رودی جولیانی» وکیل شخصی «دونالد ترامپ» رئیس‌جمهور آمریکا جزء سخنران‌های اصلی است و در سخنرانی‌اش بار دیگر از آرزوی تغییر نظام در ایران صحبت کرده است.

جولیانی بر خلاف «جان بولتون» مشاور امنیت ملی ترامپ که پارسال کریسمس ۲۰۱۹ را وعده جشن گرفتن تغییر نظام در ایران تعیین کرده بود، برای وعده‌اش به منافقین تاریخی اعلام نکرده و به بیان اینکه تغییر نظام در ایران «به زودی» اتفاق می‌افتد و این گروهک می‌تواند در تهران جشن بگیرد، اکتفا کرده است.

شبکه «ان‌بی‌سی» چند ماه پیش در گزارشی در مورد گروهک منافقین اسنادی منتشر کرد که نشان می‌دهد جولیانی و بولتون چند ده هزار دلار از گروهک منافقین پول دریافت کرده‌اند. جولیانی در مصاحبه با این شبکه دریافت پول را تکذیب نکرده، اما گفته فراموش کرده مبلغ دقیق دریافتی از این گروهک چقدر بوده است.

گروهک منافقین که سابقه‌ای طولانی در همکاری با دشمنان ایران دارد، به صراحت از نشست ورشو که به بهانه ائتلاف‌سازی علیه ایران برگزار شده، حمایت کرده است. تجمع امروز این گروهک نیز در پشتیبانی از همین نشست برگزار شده است.

آنطور که «گرگ کارلستروم» خبرنگار نشریه «اکونومیست» از محل برگزاری این تجمع گزارش داده، بخش بزرگی از حاضران در تجمع منافقین «مانند همیشه غیرایرانی‌هایی هستند که با اتوبوس از اسلوواکی آورده شده‌اند و نمی‌توانند تابلوهایی را که به دست گرفته‌اند، بخوانند.»

خبرگزاری فارس

24 بهمن 97

طبقه بندی: اخبار،  نوید نیوز،  افشاگری،  حامیان فرقه رجوی، 
برچسب ها: تجمع منافقین در «ورشو»، رودی جولیانی، نوید رهایی،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی