نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

تمرینات منافقین در آلبانی؛ هفته‌ای ۳ بار بریدن گلو با چاقو !

یک رسانه آلمانی در گزارشی از تمرینات گروه مجاهدین در آلبانی شامل سه بار در هفته: بریدن گلو با چاقو، شکستن دست، درآوردن چشم با انگشت و پاره کردن دهان، پرده برداشته است.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از مجله اشپیگل، اعضای دولت «دونالد ترامپ» رئیس جمهوری آمریکا از یک فرقه سیاسی حمایت می کنند که قصد براندازی حکومت ایران را دارد. بیش از ۲ هزار نفر از اعضای گروه مجاهدین در کمپ آلبانی زندگی می کنند. کسانی که از آن فرقه جدا شدند، از شکنجه و ترور روحی سخن می گویند.

اشپیگل در ادامه گزارش خود با اشاره به اینکه با ۱۵ نفر از افراد جدا شده از این گروه گفتگو کرده، آورده است: بسیاری از اعضای مجاهدین هفته ای ۳ بار بریدن گلو با چاقو، شکستن دست، درآوردن چشم با انگشت و پاره کردن دهان را تمرین می کنند.

کمپ آلبانی به اندازه ۵۰ زمین فوتبال است و در ۳۵ کیلومتری شهر تیرانا واقع شده، ساکنان این کمپ اجازه داشتن موبایل، ساعت و تقویم را ندارند. افراد از جلساتی سخن می گویند که در آنها شکنجه وجود دارد.

این مجله آلمانی در ادامه افزود: در کمپ آلبانی عده زیادی به کارهای عمرانی و ساختمانی مشغول هستند و تعدادی نیز پشت کامپیوتر با اکانت های جعلی در توئیتر و فیس بوک علیه حکومت ایران پروپاگاندا می کنند و عده ای هم از طریق تلگرام به عضو گیری مشغول می شوند.
این سازمان مدعی است که حتی یک یورو هم از سایر کشورها کمک مالی دریافت نمی کند و حامیان آن از داخل و خارج هزینه های آن را تامین می کنند، اما کارشناسان امنیتی معتقدند احتمالا اسرائیل، عربستان و آمریکا از آنها حمایت می کنند.

لیست حامیان گروه مجاهدین خلق تاکنون به این بلندی نبوده؛ بسیاری از سناتورهای آمریکا، برخی از اعضای دستگاه امنیتی و اطلاعاتی آمریکا، ترکی فیصل، یک گروه در پارلمان اروپا و یک نماینده از حزب CDU آلمان.

اینکه چرا آلبانی از این فرقه حمایت می کند، مشخص نیست و وزارت کشور آن نیز در این باره اطلاعاتی در اختیار اشپیگل قرار نداد.

طبق اسناد آمریکا سال ۲۰۰۳ پس از جنگ عراق، شرایط برای این فرقه دشوار می شود. آن زمان هیلاری کلینتون حدود ۲۰ میلیون دلار به سازمان ملل و کمیساریای پناهندگان کمک می کند و با همکاری آنها تعداد زیادی از عناصر مجاهدین را به آلبانی منتقل می کند. علاوه بر این آمریکا در عوض این کار به دولت آلبانی قول می دهد در بخش توسعه از آن کشور حمایت کند.


خبرگزاری مهر

28 بهمن 1397طبقه بندی: اخبار،  نوید نیوز،  آلبانی، تیرانا،  افشاگری،  مجاهدین از نگاه دیگران، 
برچسب ها: منافقین، آلبانی، چاقوکشی، تروریست،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی