نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا


اعلام موجودیت

“انجمن نجات از فرقه ها”

در پاریس

انجمن نجات از فرقه ها

اعلام موجودیت “انجمن نجات از فرقه ها” در پاریس

با کمال خرسندی و مسرت به اطلاع هموطنان عزیز، خصوصا خانواده های دردمند و رنجکشیده اعضای گرفتار در سازمان مجاهدین خلق، می رساند که “انجمن نجات از فرقه ها”، متشکل از خانواده های اعضای فرقه رجوی و جداشدگان از این فرقه، با هدف ارتباط با خانواده ها و اعضای سابق مجاهدین خلق در اروپا راه اندازی شده و بدین وسیله رسما اعلام موجودیت می نماید.

انجمن نجات از فرقه ها پاریساز نظر این انجمن، سازمان مجاهدین خلق به رهبری مسعود و مریم رجوی یک فرقه مخرب کنترل ذهن می باشد که اعضای خود را تحت اسارت ذهنی و عینی قرار داده و ارتباط آنان با دنیای آزاد و خصوصا خانواده هایشان را، جهت سوء استفاده هر چه تمام تر از آنان، قطع نموده است.

از نظر این انجمن، سازمان مجاهدین خلق قبل از اینکه یک مقوله سیاسی یا امنیتی باشد یک مقوله حقوق بشری است چرا که ابتدائی ترین حقوق انسانی در آن نقض می شود و خانواده های بسیاری نیز در همین رابطه در رنج و عذاب می باشند.

از نظر این انجمن، سازمان مجاهدین خلق از فریب و نیرنگ برای جذب و حفظ و کنترل نیروها استفاده کرده و آنان را اسیر و از حقوق خود محروم می نماید و لذا فی الواقع یک تهدید جدی اجتماعی و دامی مخوف بر سر جوانان و افراد بی اطلاع به حساب می آید.

این انجمن تمامی سعی و تلاش خود را بکار می بندد تا:

۱٫    از هر طریق ممکن، ارتباط اعضای اسیر در داخل فرقه رجوی با بیرون از فرقه و دنیای آزاد و بخصوص خانواده هایشان را برقرار نماید.

۲٫    از هر طریق ممکن، فرقه رجوی را وادار نماید تا حقوق اعضای خود، خصوصا حق ارتباط با خانواده، را به رسمیت بشناسد.

۳٫    از هر طریق ممکن، ماهیت فرقه ای مجاهدین خلق و رهبری آن را بر همگان برملا کرده و مانع از جذب افراد بی اطلاع با نیرنگ و فریب به داخل مناسبات فرقه ای گردد.  

“انجمن نجات از فرقه ها” دست همکاری به سوی تمامی خانواده های دردمند و رنج کشیده در سراسر اروپا دراز کرده و طالب ارتباط هرچه گسترده تر و ارائه طرح ها و پیشنهادات آنان می باشد. همچنین این انجمن از تمامی اعضای سابق و فعالان حقوق بشری و سایت های مربوطه می خواهد تا در شناساندن فعالیت های این انجمن جدید التأسیس همت گمارند.

برای بازدید از سایت انجمن به لینک زیر مراجعه فرمایید:


انجمن نجات از فرقه ها – پاریس
اول مارس ۲۰۱۹
BY Iran Interlink, 2019/03/01طبقه بندی: اخبار،  نوید نیوز،  خانواده، 
برچسب ها: انجمن نجات از فرقه ها، anticult-nejat-ngo،
دنبالک ها: انجمن نجات از فرقه ها،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی