نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

مرتبه
تاریخ : چهارشنبه 29 اسفند 1397
برادرم محمد مهدی ثابت رستمی تا روزی که زنده باشیم دست از فعالیت و مبارزه برای رهایی تو بر نخواهیم داشت ...
محمد مهدی ثابت رستمی چگونه دوری مادرت را تحمل می کنی؟

من حسین ثابت رستمی هستم که برادرم بیش از سی و هشت سال در چنگال رجوی گرفتار می باشد. رجوی باید بداند که ما خانواده ها حتی یک لحظه آسایش و خواب راحت برای رجوی باقی نخواهیم گذاشت. در ضمن ما به هیچ عنوان دست بردار نیستیم . عامل اصلی ماندگاری و شستشوی مغزی برادرم و دیگر نفرات، رجوی ها و مسئولین فریبکارش می باشد .

ما خانواده ها دو چیز بیشتر نمی خواهیم یکی آزادی نفرات خود و دیگر سوزاندن ریشه رجوی ها و فریبکاران و کاسه لیسان فرقه باید بدانند که این دو خواسته است که همه خانواده ها را کنار هم جمع نموده است .

برادر خوبم این را بدان که تا رهایی تو دست از فعالیت و کوشش علیه رجوی ها بر نخواهیم داشت. چون به خوبی به تو شناخت داریم و می دانیم که به زور تو را در مناسبات سازمان نگهداشتند و این خواسته تو نیست و می دانم که دلت برای پدر و مادر و بقیه اعضای خانواده تنگ شده و باید در رستم کلا می بودی تا شاهد تغییرات زیاد آن می شدی که چقدر زیبا شده است .

مگر می شود اشک یک مادر را تحمل نمود ؟ مگر می شود دل شکسته یک پدر را تحمل کرد ؟ مگر می شود غم دوری یک برادر و خواهر را تحمل کرد ؟ مگر می شود سخت ترین و دشوارترین لحظه هر انسان که چشم انتظاری است را تحمل کرد ؟ مگر می شود این همه سال دوری و سختی را تحمل نمود ؟ مگر می شود حتی برای یک بار هم شده با خانواده ات تماس نگیری ؟ همه این سالها و تحمل کردنها به خاطر این است که روزی می دانم از جهنم رجوی آزاد خواهی شد و چشممان به جمال دیدن تو روشن خواهد شد و این را به عینه در چشم انداز می بینم . با توجه به فریبکاری رجوی ها و همکاری همه جانبه با غرب و تبدیل شدن به یک مهره تمام عیار برای امپریالیسم برای ما کاملاٌ روشن است که دیگر زمانی به فروپاشی فرقه رجوی باقی نمانده است و این آینده رجوی و همه کاسه لیسان وی در آلبانی و فرانسه خواهد بود .

اکنون برادر خوبم عکسی از اعضای خانواده در مشهد برایت می گذارم تا در یابی که تمام خانواده در کنار هم برای رهایی تو فعالیت خواهیم کرد تا تو بوی آزادی را به دور از تشکیلات رجوی حس کنی و متوجه شوی که زندگی زیباست و ادامه دارد و این بد خواهان رجوی هستند که می خواهند تو و بقیه را در منجلابی که برای خود درست نمودند شما را هم شریک آن منجلاب کنند .

حال باز هم به تو برادر خوبم محمد مهدی عنوان می کنم تا روزی که زنده باشیم دست از فعالیت و مبارزه برای رهایی تو بر نخواهیم داشت و این با توجه به وضعیت موجود رجوی دور نیست و آینده بسیار روشن است .
حسین ثابت رستمی – رستم کلا

مازندران


26 اسفند 1397طبقه بندی: نوید نیوز،  آلبانی، تیرانا،  نامه های سرگردان،  خانواده،  نامه خانواده ها ، 
برچسب ها: حسین ثابت رستمی، محمد مهدی ثابت رستمی، آلبانی، نوید رهایی،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی