نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

... جداشدگان و منتقدان نیز یکی دو تا نیستند تا رجوی بتواند حریف شان شود.از شرق و غرب عالم تا اورسوراواز عده زیادی از زخم خوردگان فرقه تروریستی رجوی به فعالیت بر علیه آنان مشغولند.تا ماهیت واقعی این گروه یاغی که چهره خود را در شکاف های دموکراسی غربی پنهان نموده است آشکار گردد.مهار و کنترل فعالیت های جداشدگان برای رهبر فراری مجاهدین بسیار سنگین و هزینه بردار می باشد.این مسئله تقریبا به موضوعی غیر قابل انکار، دردی بی درمان و زخمی التیام ناپذیر مبدل گشته است. لشگر جداشدگان و منتقدین مجاهدین اکنون در اغلب کشورهای اروپایی،کانادا و آمریکا به فعالیت های حقوق بشری و افشاگرانه می پردازند .تهدیدات و قمه کشی باند رجوی بر علیه آنان نیز که نشان دهنده وحشت ...

                                            

 

محمد علوی، آریا ایران، پاریس، دوم اکتبر 2011

وحشت روز افزون باند تروریستی رجوی از  فعالیت و حضور منتقدین سازمان در اروپا ،به  کابوسی دردناک مبدل گشته است.طوریکه با تمام توان از همه  ابزارهای کثیف  بهره می برند تا صدای افراد جداشده را خاموش نمایند.
پیش از این با  انتشار کتابی به اسم "ایوبونه"  و رئیس سابق سازمان ضد جاسوسی فرانسه که در راستای پرونده سازی برای افراد منتقد تهیه شده بود راه به جایی نبردند.در دادگاه پاریس محکوم شده و سرافکنده و خار،دست از پا درازتر برگشتند.
این عادت دیرینه رجوی در برخورد با مخالفین می باشد که هرازچندگاهی در  حمله به منتقدین و چنگ و دندان نشان دادن  ،در صدد ایجاد رعب و وحشت و خاموش کردن فعالیت های افشاگرانه آنان است.برای پیشبرد این کار هم به طراحی توطئه می پردازد و هم میز نارضایتی تشکیلات مخوف خود را بهم می زند تا خدای ناکرده صدای افشاگری ها به گوش برده هایی که در ژنو برای منافع رجوی سینه می زنند نرسد. پروژه «کیهان سازی» فعالیت های جداشدگان نیز یکی دیگر از شگردهای رجوی برای خراب کردن چهره افراد منتقد است.گویی تحمل مجاهدین با سررسیدن زمان اخراج آنان از عراق نه تنها سرریز کرده بلکه به جنون و افسارگسیختگی زائد الوصفی مبدل گشته است که هیچ راه علاجی برای آن قابل تصور نیست.
از طرفی جداشدگان و منتقدان نیز یکی دو تا نیستند تا رجوی بتواند حریف شان شود.از شرق و غرب عالم تا اورسوراواز عده زیادی از زخم خوردگان فرقه تروریستی رجوی به فعالیت بر علیه آنان مشغولند.تا ماهیت واقعی این گروه یاغی که چهره خود را در شکاف های دموکراسی غربی پنهان نموده است آشکار گردد.مهار و کنترل فعالیت های جداشدگان برای رهبر فراری مجاهدین بسیار سنگین و هزینه بردار می باشد.این مسئله تقریبا به موضوعی غیر قابل انکار، دردی بی درمان و زخمی التیام ناپذیر مبدل گشته است.
لشگر جداشدگان و منتقدین مجاهدین اکنون در اغلب کشورهای اروپایی،کانادا و آمریکا به فعالیت های حقوق بشری و افشاگرانه می پردازند .تهدیدات و قمه کشی باند رجوی بر علیه آنان نیز که نشان دهنده وحشت رجوی از منتقدین خود می باشد،انکار ناشدنی است.هر چقدر به تعداد و فعالیت آنان افزوده گردد، رجوی را رسوا تر نموده و راه نجات برده های اسیر تشکیلات مجاهدین را هموار تر خواهد نمود!

 
طبقه بندی: جلیل عبدی - محمد علوی،  افشاگری، 
برچسب ها: آریا، علوی، رجوی، اروپا، جداشده،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی