نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

مرتبه
تاریخ : شنبه 20 مهر 1398
با خودم می گفتم محمد رضا را ببینم حتما او را با خودم به خانه بر می گردانم ...
سلام
بنام خدا
من علی قدس هستم برادرم محمد رضا قدس که چندین سال است در فرقه رجوی اسیر است. من برای اولین بار بود عازم عراق شدم و خیلی خوشحال بودم و در پوست خودم نمی گنجیدم چون بعد از چندین سال دوری از برادرم لحظه دیدار با برادرم نزدیک تر می شد.

با خودم می گفتم محمد رضا را ببینم حتما او را با خودم به خانه بر می گردانم. در کنار پادگان اشرف مستقر شدم و کلی از خانواده ها را دیدیم که فرزندانشان را صدا می کردند. از یکی از خانواده ها سئوال کردم چرا فریاد می کشید به آنها بگوئید فرزندانتان را نزد شما می آورند در جواب به من گفت احتمالا اولین بار است که به اینجا می آیی! در جواب گفتم بله گفت چند روزی در اینجا بمان ببین ما از دست سران فرقه رجوی چه می کشیم!


هنوز نمی فهمیدم که خانواده ها چه می گویند! از خاک ریز کمی جلوتر رفتم به یکی از نفرات فرقه که در کنار خاک ریز ایستاده بود، گفتم: بعد از چندین سال می خواهم برادرم را ببینم هر چه بد و بیراه بود نثار من کرد. من مات مانده بودم! یکی از خانواده ها مرا صدا زد گفت بیا عقب الان با سنگ می زنند و شما را زخمی می کنند. ظهر وقت ناهار و استراحت فهمیدم که به این راحتیها نیست با برادرم دیداری داشته باشم.

چند روزی در کنار پادگان اشرف در عراق بودم هر کاری خانواده ها می کردند من هم در کنارشان بودم عناصر و سران فرقه رجوی آداب و معاشرت نداشتند و خیلی بی ادب بودند. یک جمله خوب از دهان آنها بیرون نمی آمد همش بد و بیراه و فحش هایی می دادند که من از خجالت سرم را پایین می انداختم. کسانی که اینقدر وقیح هستند از انسانیت بدور هستند انتظار داشتم برادرم را نزد من بیاورند! وقتی سران فرقه این هستند پس رهبرانشان چگونه هستند. بعد از چند روز در کنار پادگان اشرف بایستی به ایران بر می گشتم در واقع پادگان نبود یک زندان با سیم خاردارهای کشیده شده دور تا دور آن .. من موفق نشدم برادرم را ببینم ولی سخنان خانواده ها مرا تسکین می داد خانواده هایی با فرهنگ های مختلف . درود بر آنها ..

امیدوارم برادرم و سایر اسیران در فرقه رجوی هر چه زودتر خودشان را نجات دهند و یک زندگی آزاد داشته باشند … به امید آن روز

علی قدس برادر محمد رضا قدس اسیر در فرقه رجوی

اراک
20 مهر 1398طبقه بندی: نوید نیوز،  اشرف نیوز،  خاطرات، 
برچسب ها: خاطره ای از علی قدس، اطراف اشرف، محمد رضا قدس،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی