نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

مرتبه
تاریخ : جمعه 6 دی 1398
یکی از ابزارهایی که این فرقه خطرناک به خصوص در شرایط بحرانی از آن سود جسته است پروژه تکراری کشته‌سازی در حوادث و اغتشاشات گوناگون است. کشته‌سازی ابزار مؤثری برای تحریک و تشویش اذهان عمومی و سوارشدن بر امواج سرگردان افکار عمومی است.
چنان چه یک پژوهشگر با ذهنی جست‌وجوگر به بررسی تاریخ گروهک منافقین بپردازد درخواهد یافت که یکی از ابزارهایی که این فرقه خطرناک به خصوص در شرایط بحرانی از آن سود جسته است پروژه تکراری کشته‌سازی در حوادث و اغتشاشات گوناگون است. این وسیله هر چند به دلیل استفاده بیش از اندازه تکراری و تا حد زیادی مضحک شده است اما همچنان مورد استفاده این تشکیلات ضدانسانی است. پیش از واکاوی عمیق موضوع باید به تعریف دقیق کلید واژه کشته‌سازی بپردازیم: «کشته‌سازی عبارت است دست‌زدن به حذف فیزیکی و تا حدودی بی‌هدف مردم عادی و غیرنظامی به منظور تحقق اهداف خاص سیاسی یک فرد یا تشکیلات». در ادامه به بررسی علل و عوامل کاربرد این پروژه ددمنشانه می‌پردازیم تا ابعاد آن بیش از پیش روشن شود. لکن قبل از هر چیز لازم است این نکته روشن گردد که سرسپردگان رجوی در چه مواقع و موقعیت‌هایی از این نسخه از خشونت علیه بدنه مظلوم اجتماع استفاده می‌کنند. تجربه تاریخی نشان می‌دهد که جریان نفاق در موارد زیر حاضر به استفاده از خشونت علیه ملت با هدف کشته‌سازی شده است:

وقتی که منافقین دست به عملیات نظامی می‌‌زنند با هدف دوگانه مظلوم‌نمایی و استفاده از افراد غیرنظامی به عنوان سپر انسانی به دلیل بزدلی خویش به کشتار مردم جهت به راه انداختن فرآیند کشته‌سازی می‌پردازند.

شرایط شورش و هرج‌ومرج اجتماعی بهترین زمان برای تحقق هر چه بیشتر پروژه کشته‌سازی است. منافقین در تمامی برهه‌های امنیتی از دهه 1360 تاکنون با هدف قدرت‌نمایی در برابر مردم و نظام به این عمل شنیع دست زده‌اند.

بدین خاطر که منافقین مزدوران قدرت‌های خارجی هستند به خاطر این که رهبران این فرقه ضاله از سیاستمداران خارجی و اندیشکده‌های سیاسی بیگانه دستور دریافت می‌کنند مأمور به دشمنی با ملت ایران هستند. بنابراین مجبورند طوعاً یا کرها به کشته‌سازی دست بزنند تا بتوانند کیسه‌های رهبران فرقه را در آلبانی پر کنند.

کشته‌سازی ابزار مؤثری برای تحریک و تشویش اذهان عمومی و سوارشدن بر امواج سرگردان افکار عمومی است. منافقین نیز با علم به حساسیت این نقطه ضعف عوام مردم دست به کشته‌سازی می‌زنند تا دستگاه‌های تبلیغاتی آنها با جهت‌دهی به افکار عمومی بتوانند بر امواج متأثر مردم سوار شوند و به هدف شوم خویش برسند.

بدین سبب که ایدئولوژی منافقین اثر پذیرفته از جنبش‌های چپ چریکی است و از آنجایی که خاصیت چنین جریان‌هایی تلاش برای ایجاد رعب و وحشت با هدف سرنگونی نظام سیاسی مخالف خود است، منافقین نیز دقیقاً به همین دلیل سعی در ایجاد رعب و وحشت و سوق دادن هر چه بیشتر جامعه به سمت ناامنی دارند تا با استفاده از چنین جوی با نظام مبارزه کنند.

اما با این وجود و با تمام این تکاپوهای متعدد و البته نافرجام به دلایلی چند چنین تاکتیک وحشتناکی چنان که تاریخ در برهه‌هایی همچون فتنه 1388، 1396و 1398 نشان داده است نمی‌تواند سرانجام خوبی برای منافقین داشته باشد. برخی از این علل و اسباب عبارتند از:

با توجه به بالا رفتن آگاهی افکار عمومی و با عنایت به اهمیت یافتن فضای مجازی در این عرصه مهم، منافقین هر چقدر هم دست به کشته‌سازی بزنند نمی‌توانند جلوی بیداری افکار عمومی را بگیرند.

کشتن مردم عادی علاوه بر این که با ایدئولوژی ادعایی این گروهک مخوف در تضاد آشکار و وحشتناکی است می‌تواند تا حد بسیار زیادی مردم جامعه را بیشتر از گذشته از آنها و جنایات‌شان متنفر کند.

ناکارآمد بودن تاکتیک ایجاد رعب و وحشت از طریق کشته‌سازی در تاریخ جنبش‌های سیاسی معاصر در سرتاسر جهان ثابت شده است و چنین عملی نه تنها در نهایت به سقوط نظام سیاسی مورد نظر نمی‌انجامد بلکه با هوشیارتر کردن نهادهای امنیتی ساختار سیاسی مورد نظر گروه استفاده کننده از این تاکتیک سخیف را با خطر نابودی مواجه می‌سازد.

استفاده بی رویه و وحشیانه این گروهک از خشونت علیه مردم و تمسک به کشته‌سازی علاوه بر این که حقارت و پستی این فراموش شدگان در بند را نشان می‌دهد استفاده بدون توقف از خشونت کور را در درون و بیرون فرقه رجوی تا حدی افزایش خواهد داد که تمام هستی رجوی و دوستانش را بسوزاند.

با عنایت به موراد فوق می‌توان گفت این تاکتیک نه تنها می‌تواند هستی رجوی و فرقه‌اش را نابود کند بلکه فرآیند فرقه‌گرایانه سازمان منافقین را شدیدتر سازد که رجوی و حامیانش را به قعر جهنمی بی‌انتها خواهد کشاند. 

 علی رحمانی
بنیاد هابیلیان
06 دی 1398  
طبقه بندی: نوید نیوز،  تحلیل روز،  مجاهدین از نگاه دیگران، 
برچسب ها: کشته‌سازی، منافقین،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی