نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

زندان مامیناز(Maminas) در دور افتاده ترین نقطه و داخل دره ای واقع گردیده که دسترسی به آن بسیار مشکل می باشد ، دولت کشور آلبانی این زندان را در اختیار پلیس مهاجرت ...
زندان “مامیناز”، زندان جدید سازمان رجوی در آلبانی

طی اطلاعات موثق بدست آمده مطلع شدیم سازمان تروریستی فرقه نمای رجوی با حمایت دولت آمریکا و توافق با دولت کنونی فاسد آلبانی اجازۀ کنترل و ورود به مقری به نام “مامیناز” در شهر” ووره ” نزدیکی شهرستان ” دورس ” را گرفته و مخالفین خود را برای تحمل وضعیت دشوار مامیناز با حفاظت پلیس آلبانی به آنجا منتقل نموده و این زندان جدید پس از مقر مرکزی سازمان در” مانز ” یکی دیگر از هدایای دولت کشور آلبانی به سفارش دولت آمریکا می باشد.

زندان مامیناز(Maminas) در دور افتاده ترین نقطه و داخل دره ای واقع گردیده که دسترسی به آن بسیار مشکل می باشد ، دولت کشور آلبانی این زندان را در اختیار پلیس مهاجرت برای جاسوسان و افرادی که غیر قانونی به خاک کشور آلبانی وارد شده اند قرار داده و هیچ نهاد بین المللی و حقوق بشری از وجود این زندان به دلیل مخفی بودن آن در دره های شهر ووره (Vore)اطلاع نداشته و افراد اسیر در این زندان بدون گذرنامه و کارت هویتی بهانه ای بود برای محو هویت اصلی و حضور اسیران، از اینرو سازمان تروریستی رجوی از وجود این زندان استقبال نمود و هدیه را پذیرفت.

ناگفته نماند هر وقت صحبت از سازمان رجوی و گرفتن زندان اهدایی میشود همگان به یاد مقرها و زندان هایی می افتند که صدام، دیکتاتور اسبق دولت عراق به آن ها هدیه داده بود که میتوان به تعدادی از آن مقرها همچون قرارگاه اشرف، جلولا، باقرزاده، موزرمی و … اشاره نمود.

البته زندان مخوف ابوغریب مخصوص افراد مخالف و جداشده های سازمان با حفاظت زندانبانان عراقی و تردد مسئولین سازمان رجوی، دیگر هدیه ویژه ای صدام به رجوی بود که تعداد بسیاری از مخالفین ایدئولوژی رجوی مانند پرویز احمدی و قربانعلی ترابی و دیگر جداشده ها در ابوغریب توسط شکنجه گران سازمان سر به نیست شدند.

که نام بردن و تداعی آنها باعث رنجش خاطر مخاطبین به خصوص خانواده های انجمن نجات که بدرستی صاحب انجمن و قربانیان اصلی هستند، میگردد و این تکرار شوم احتمال خطرات و جنایتی علیه بشریت آن هم ازجانب سازمان رجوی به سرکردگی مریم رجوی در بردارد. لذا دفتر انجمن نجات البرز از تمامی دیگر انجمن ها و خانواده های آسیب دیده از جریان فرقۀ رجوی عاجزانه تقاضا دارد موضوع وجود کلونی و زندان” مامیناز” در شهر “ووره” را اطلاع رسانی نموده و از خانواده های توانمند که به دیگر کشورها تردد دارند خواستاریم این مهم را رسانه ای و در مراکز حقوق بشری و بین المللی مطرح و افشاء شود تا دیگر شاهد قربانیان دیگری نباشیم آن هم بدست فرقۀ مخرب رجوی.

البته ایمان داریم و شاهد بودیم که قدرت خانواده ها و مادران افراد اسیر در چنگال فرقه همواره پیروز این نبرد بوده و براستی که ” تکان دهنده های گهواره ها ، تکاندهندهای ظلم می باشند.” و امید است به زودی کسانی که گهواره ها را تکان داده بنیاد فرسوده رجوی را تکان بدهند که سست ترین بنیاد ها است.

به امید رهایی اسیران فرقه

بیژن

۱۱ دی ۱۳۹۸
طبقه بندی: اخبار،  نوید نیوز،  آلبانی، تیرانا،  افشاگری،  نقض حقوق اعضاء، 
برچسب ها: زندان مامیناز، زندان جدید فرقه تروریستی رجوی در آلبانی، زندان مامیناز(Maminas)،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی