نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

... در فرقه رجوی برای افراد فشار و مشکل به اندازه کافی هست. زندگی برای افراد ایستاده و حرکتی ندارد. چون درون فرقه پوسیده و دیگر توان ندارد و از این رو، روز به روز فشار بر افراد شدت می یاید., در فرقه مذهب نقش اساسی دارد و این مهم است که فرد چه دینی دارد. در فرقه باید همه شیعه بشوند. چون مسعود رجوی میگوید من شیعه هستم. فشار سر این موضوع در فرقه بر روی افراد سنی مذهب است و دوستان بلوچ، اکثرا سنی هستند. در فرقه افراد سنی را به زور وادار میکنند که بگویند، ما شیعه شده ایم و اعتقاد داریم به مسعود رجوی. البته این را هم بگویم که من شخصا فرقی بین شیعه و سنی نمی بینم و همه مسلمان و بنده خدا هستیم. مهم فشار و اجباری هست که در فرقه وجود دارد ...

                                                     محمود سپاهی

 

ایران قلم، پاریس، چهارم اکتبر 2011
 

متن  پیام آقای محمود سپاهی خطاب به خانواده های بلوچ متحصن در مقابل زندان اشرف در زیر می آید. لازم به یادآوری است که آقای محمود سپاهی از فعالین حقوق بشر و جدا شده از فرقه مجاهدین و از اهالی مردم دلیر بلوچ میباشد که هم اکنون در پاریس زندگی میکند.
سلام به مردان و زنان بلوچستان
این یک باید و یک شرط است. حضور شما در کنار زندان اشرف خود بیانگر "نه" بزرگ به رجوی و دار و دسته اوست. من خودم بلوچ هستم و,بچه سراوان. هم زبان وهم خون هستم با شما عزیزان. درد شما را به خوبی احساس میکنم. من مثل فرزندان شما در بند این فرقه کثیف بودم. ده سال از عمر و جوانیم را رجوی از من دزدید و این را هم باید بگویم که خانواده من نقش اساسی در آزادی من داشت. من با کمک خانواده خود، به زندگی عادی خود برگشتم و خواهش من از شما این است که به فرزندان خود برای خروج از زندان اشرف، کمک کنید. چون تمام آن عزیزان در بند، چشم به راه شما و آزادی خود هستند.
من هم درد شما هستم. مشخصا از این جمع من آقای شیر محمد نجاریان را میشناسم وهمچنین آقایان شنبه دهانی و صاحب داد دهواری را. من با فرزندان و دوستان و آشنایان شما درپادگان اشرف بودم. به طور مثال شریف نجاریان ، بهزاد هیبت زهی، همه و همه خواستار خروج از این فرقه هستند و امروز شما در بیرون از زندان اشرف، صدای زندانیان در بند هستید. باید با صدای خود گوش رجوی را کر کرده و با حضور خود چشم او را کور کنید. او انسان پلیدی است که با فرزندان شما به دنبال اهداف تروریستی خود است و جان افراد در اشرف برای او اهمیتی ندارد.
من نکته ای را باید به شما عزیزان بگویم، میدانم که ناراحت خواهید شد ، اما اگر بدانید بهتر است .
در فرقه رجوی برای افراد فشار و مشکل به اندازه کافی هست. زندگی برای افراد ایستاده و حرکتی ندارد. چون درون فرقه پوسیده و دیگر توان ندارد و از این رو، روز به روز فشار بر افراد شدت می یاید., در فرقه مذهب نقش اساسی دارد و این مهم است که فرد چه دینی دارد. در فرقه باید همه شیعه بشوند. چون مسعود رجوی میگوید من شیعه هستم. فشار سر این موضوع در فرقه بر روی افراد سنی مذهب است و دوستان بلوچ، اکثرا سنی هستند. در فرقه افراد سنی را به زور وادار میکنند که بگویند، ما شیعه شده ایم و اعتقاد داریم به مسعود رجوی. البته این را هم بگویم که من شخصا فرقی بین شیعه و سنی نمی بینم و همه مسلمان و بنده خدا هستیم. مهم فشار و اجباری هست که در فرقه وجود دارد.
دوستان عزیز، من و دیگر افراد جداشده از فرقه رجوی با شما هستیم ,هستیم تا آزادی آخرین زندانی, هستیم تا براندازی قلعه اشرف و شک ندارم که به زودی همه شاهد آزادی تمام زندانیان زندان اشرف خواهیم بود. از تبریز و مشهد و رشت و بلوچستان و تهران وهمه وهمه را خواهیم دید و خواهیم دید که رجوی تنها آرزویش مردن و رفتن به اعماق زمین خواهد بود. تا پایان سال میلادی، چیزی نمانده است. شمارش معکوس شروع شده است. به ایستادگی خود ادامه بدهید که این تلاشها محصول خود که همان آزادی عزیزانتان هست را بدهد.
عزیزان بلوچ من در هر کجای دنیا که باشیم با شما هستم و شما را در این جنگ بزرگ یاری خواهم کرد. چون خود قربانی بوده ام. درد پدر و مادرم را حس کرده ام و میدانم چه حالی دارید. از خداوند بزرگ آزادی عزیزانتان را بخواهید و برای آزادیشان دعا کنید. بعد از خدا خودتان هستید و به این باور داشته باشید. عمر و فکر رجوی یک طلسم است و شما خانواده های محترم، این شیشه طلسم را باید بشکنید. شما حق دارید که با فرزندان خود باشید. شما حق دارید که آزادی عزیزانتان را در هر شرایطی خواستار باشید., رجوی یک فرد فاسد و ازخدا بیخبر است. او نه معرفت دارد و نه مرام. انسانیت در او مرده و میخواهد همه را در اشرف زندانی کند. شما خانواده ها باید درب این زندان را بشکنید و شما میتوانید!
قربان همگی شما محمود سپاهی

 
طبقه بندی: نجات یافتگان،  محمود سپاهی، محمود رستمی،  پیام به اسرای فرقه رجوی،  اشرف، لیبرتی، پایگاه تروریستی مریم، كمپ آلبانی، 
برچسب ها: پیام، محمود، سپاهی، جداشده، اشرف، عراق،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی