نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

آقای نخست وزیر ما خانواده های اسیران كمپ سالهاست منتظریم تاهمه اسیران با بستن درب این زندان اسیركش، آزاد و به آغوش گرم خانواده خود و به دنیای آزاد قدم بگذارند و اكنون كه این فرصت با تصمیم شما برای بستن این كمپ تاپایان سال 2011 بوجود آمده سران این فرقه ...

    

 

خانواده های خوزستانی بار دیگر برای نجات فرزندانشان از اسارتگاه اشرف اقدام كردند آنها عزم خود را بدون توجه به تهدید و توهینهای رجوی ها جزم كرده اند كه به درب كمپ اشرف رفته تا به فرزندان خود اطمینان داده كه نه تنها آنها را فراموش نكرده بلكه تا رسواكردن ماهیت پلید رجوی كه این روزها با دجالگری در كشورهای اروپایی و با دادن پولهای هنگفت به برخی از شخصیتهای مختلف اروپایی و همچنین با خوش خدمتی و چاپلوسی همراه با فروختن خائنانه اسرار مملكت خود به دولتهای اروپایی و آمریكا سعی دارد تا در تصمیم دولت عراق اخلال ایجاد كند و برای بقاء عمر ننگین وسراسر خیانت خود زمان بخرد كه باز این مدت اسارت اسرا را طولانی ترمی كند. دست از تلاش برندارند.
خانواده های خوزستانی همچنین نامه های جدا گانه ای برای خانم كاترین اشتون رئیس سیاست خارجی اتحادیه اروپا ونخست وزیر عراق به منظور افشاء ماهیت فرقه رجوی تنظیم و ارسال نمودند.
نامه به آقای نوری المالكی نخست وزیر محترم عراق:

   

باسلام
ما جمعی از خانواده های خوزستانی از آن مقام محترم بخاطر اینكه اجازه دادید تا به كشورتان و به پشت كمپ عراق جدید (اشرف سابق)آمده و وضعیت فرزندانمان را كه سالهاست در این كمپ بدون هیچ توجیهی اسیر وبه زور نگه داشته شدند پیگیری كنیم كمال تشكر و قدردانی را داریم .
آقای نخست وزیر اما متاسفانه هر بار كه ما به پشت این كمپ آمدیم تا با فرزندانمان دیدار و ملاقات داشته باشیم مسئولین كمپ نه تنها چنین اجازه ای به ما ندادند بلكه توهین وسنگ پاسخ این خواسته به حق ما از طرف آنها بوده. ولی مفتخریم كه ایستادگی ما و صحبتهای روشنگرانه و سراسرعاطفی ما باعث شد كه عده ای از اسیران به خود آمده و با فرار از این كمپ به دنیای آزاد
قدم بگذارند. از طرفی صحبتهای افراد رها یافته حاكی از آن است كه مسئولین كمپ افراد را با تهدید و ترساندن از ارتش عراق همراه با سركوب شدید به زور نگه داشتند كه این بر نگرانی ما نسبت به وضعیت فرزندانمان افزوده است .

آقای نخست وزیر ما خانواده های اسیران كمپ سالهاست منتظریم تاهمه اسیران با بستن درب این زندان اسیركش، آزاد و به آغوش گرم خانواده خود و به دنیای آزاد قدم بگذارند و اكنون كه این فرصت با تصمیم شما برای بستن این كمپ تاپایان سال 2011 بوجود آمده سران این فرقه جهل وتباهی درصدند تا با تهدید وشانتاژ و جوسازی در كشورهای اروپایی مانع از این اقدام و تصمیم شما شوند كه این نتیجه ای جزء طولانی تر شدن اسارت فرزندان ما را در برنخواهد داشت . بنابراین عاجزانه از آن مقام محترم خواهانیم كه روی تصمیم به حق خود در مذاكراتی كه دارید مصر باشید تا فرزندان ما آزاد و كشورشما هم از وجود فتنه گران پاك شود . باشد تا دعای خیر همه خانواده های اسیران كمپ اشرف بدرقه شما باشد.

با تقدیم احترام جمعی از خانواده های اسیران خوزستانی در كمپ اشرف


نامه به خانم كاترین اشتون هماهنگ كننده سیاست خارجی اتحادیه اروپا:
با احترام
ما جمعی از خانواده های افراد ساكن در مقر اشرف هستیم كه سالهاست چشم انتظار دیدار فرزندانمان می باشیم و در خبرها مطلع شدیم كه شما نماینده ای را جهت بررسی وضعیت ساكنان اشرف تعیین كرده اید كه از نظر ما هر اقدامی که به روشن شدن وضعیت فرزندانمان و بازگشت آنها به آغوش گرم خانواده بیانجامد استقبال خواهیم كرد.
خانم رئیس
ما امیدواریم نماینده جنابعالی هرچه سریعتر فعالیت خویش را آغاز و به نتیجه مطلوب برسد و سالها چشم انتظاری ما را هم بالاخره به پایان برساند.
قبل از آغاز مذاكرات نماینده تان با دولت عراق لازم می دانیم به نكاتی اشاره كنیم كه امیدواریم در تصمیم گیری مد نظر شما و دولت مطبوع عراق قرار گیرد:
1- خانواده(والدین)افراد كمپ اشرف سالهاست که نه تنها موفق به ملاقات با فرزندان خود نشده بلكه از شنیدن صدای آنها توسط سازمان مجاهدین خلق محروم مانده اند متاسفانه برخی ازهمین پدر و مادرها در فراق دیدارعزیزانشان هم اكنون درقید حیات نیستند. و بچه هایی هستند كه پدر یا مادرشان سالیان طولانی است در همین كمپ اسیر هستند بدون اینكه از حق قانونی خود برای ملاقات با آنها حتی برای یك لحظه برخوردار گردند وعشق وجود آنها راحس نكرده ودچار مسائل روحی و روانی گردیده اند. بنظرحضرتعالی ما خانواده ها چه گناهی داریم که باید درد فراق عزیزانمان را همچنان تحمل کنیم شما خود یک مادر و حتما صاحب فرزند هستید و حالات ما را كاملا درک می کنید.
2- باید اضافه کنیم که ما خانواده همین نفرات كمپ اشرف هستیم و کاری به مسائل سیاسی و اینکه چه مشکلات سیاسی با دولت ایران دارد نداریم بنابراین حرف ما فقط از جنبه انسانی و حقوق بشری میباشد خوشبختانه بعد ازسقوط دولت صدام حسین و سالها پیگیری دولت عراق جواز ورود به آن کشور را صادر تا ما بتوانیم با فرزندانمان بعد از مدت های مدید دیدار کنیم امری که در زمان حفاظت كمپ توسط دولت ایالت متحده آمریکا ازاین کمپ بدلیل مسائل سیاسی محقق نگردید .
3- احتمالا خبر دارید که قریب به دو سال است که ما خانواده ها پشت درب مقر اشرف برای یک ساعت ملاقات با فرزندانمان در انتظار نشسته ایم آیا در بدترین زندان های دنیا چنین نكته ای سراغ دارید که برای ملاقات با فرزندان بعد از سالیان دراز این همه انتظار باید كشید؟ وآیا بعد ازاین همه انتظار خبر دارید که مسئولین و فرماندهان این كمپ که از مریدان و سرسپردگان و نزدیكان مریم رجوی هستند نه تنها اجازه ملاقات با فرزندانمان رابه ما نمی دهند بلکه با توهین و فحش های گوناگون و سنگپرانی به سمت ما از ما استقبال می كنند؟
که در چندین مورد متاسفانه باعث زخمی و مجروح شدن دست و پای تعدادی از مادران و پدران پیر و اعضای خانواده ها شده است که فیلم های آن هم موجود است مسئولین کمپ اشرف با چه منطق چنین رفتاری باما خانواده هامی كنند.
مضحك تر اینکه همین مسئولین کمپ و خانم رجوی مارا عوامل دولت ایران عنوان می کنند که واقعا خیلی مایه تاسف است.
خانم رئیس از خود خانم رجوی که برای شما اشک تمساح می ریزد تا حالا سئوال کرده اید اینهایی که پشت درب اشرف هستند چه کسانی هستند و چرا از طریق مسئولین سر سپرده اش چنین رفتاری با آنها می شود؟
دو سال است که کسی به فریاد و خواسته ما رسیدگی نمی کند صلیب سرخ جهانی که یک نهاد حقوق بشری است هم متاسفانه به خواسته ما رسیدگی نمی کند و هر بار که از این نهاد به اصطلاح حقوق بشری برای پیگیری و ترتیب ملاقات ما با عزیزانمان سئوال می کنیم پاسخ میدهند از دست ما کاری ساخته نیست بنظر شما اگرملاحظات سیاسی در کار نباشد آیا پاسخ تقاضای بحق ما این است؟
4- درمدتی که ما پشت نرده های درب اشرف به انتظار یك لحظه ملاقات نشسته ایم خوشبختانه شاهد فرارعده ای از نفرات این مقر بوده ایم درصورتی که مریم رجوی اعلان می کند همه نفرات به اختیار خود در این مقر مانده اند!!! در صورتی هر کدام ازاین نفرات بعد از فرار نکاتی از وضعیت روحی نفرات باقی مانده بیان می كنند که نگرانی ما را دو چندان كرده جالب اینکه به رغم ادعای خانم رجوی مبنی بر اینكه آنها داوطلبانه در اشرف حضوردارند بیش از 95% عزیزان ما به اجبار و تحت فشار در اشرف اسیر و زندانی هستند. برای اثبات این موضوع می توانید از طریق نماینده تان با افراد كه فرار كرده اند حضوری صحبت کنید تا حقیقت و صحت گفته های ما برایتان روشن و متوجه واقعیت های موجود در كمپ اشرف گردید.
اکنون با توجه به مواردی که بیان كردیم متوجه شده اید که چگونه رعایت حقوق بشر هم از طرف مسئولین سازمان به خصوص به دستور شخص مسعود و خانم رجوی نقض می گردد.
اكنون که نماینده جنابعالی قرار است برای مذاکره درخصوص موضوع کمپ اشرف به عراق اعزام گردد. خواسته ها و انتظارات ما خانواده اسیران در بند اشرف بشرح زیرمیباشد:
الف- جنابعالی قبول زحمت نموده و به پشت درب کمپ اشرف حاضر شده وبه صحبت ها وخواسته های ما خانواده ها لحظه ای گوش فرا دهد.
ب- مسئولین کمپ را مکلف کرده که ازتوهین وسنگ پرانی علیه ما دست بردارند .
ج- به ما و فرزندانمان اجازه دهند تا در یک فضای آزاد و بیطرف و بدون حضور هیچ یک از مسئولین کمپ همدیگر را ملاقات کنیم و پس از سالها با هم گپی بزنیم واز رنج ها ومشقت های یكدیگر مطلع شویم.
ه- نمایندگانی بیطرف مشخص شوند که با تک تک نفرات کمپ جداگانه مصاحبه ومشخص شود آیا نفرات به اختیار خویش در اشرف هستند و یا با زور و فشار مسئولین كمپ.
حتما این خواسته ها حق طبیعی و اولیه ما خانواده هاست و با هیچ كدام از موازین اخلاقی و حقوق بشری منافاتی ندارد.
خانم اشتون
ما ازفراق فرزندانمان خسته شده ایم کما اینکه آنهاهم همینطور بنابراین بعنوان خانواده های ساکنان کمپ اشرف اعلام می داریم هر مذاکره ایی که منجر به طولانی تر شدن فراق ما وفرزندانمان شود ویا خواسته های ما نادیده گرفته شود غیر قابل قبول ما خانواده ها خواهد بود.
با تقدیم احترام جمعی از خانواده های خوزستانی اسیر در كمپ اشرف .
رونوشت :
1- نخست وزیر محترم عراق جناب آقای نوری مالكی
2- وزیر محترم حقوق بشر عراق
3- نماینده صلیب سرخ جهانی در عراق

منبع:  انجمن نجات مرکز خوزستان
نسخه چاپی شنبه ۱۶ مهر ۱۳۹۰
طبقه بندی: اشرف، لیبرتی، پایگاه تروریستی مریم، كمپ آلبانی،  نامه خانواده ها ،  نقض حقوق خانواده ها، 
برچسب ها: نامه، خانواده، خوزستان، اهواز، دولت عراق، مالکی،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی