نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

شورای استانداری استان واسط با برپایی همایش "تا کی سکوت در برابر قاتلان مردم عراق" اخراج هرچه‌ سریعتر گروه تروریستی مجاهدین از خاک عراق را خواستار شد.

                                        

 

 شورای استانداری استان واسط با برپایی همایش "تا کی سکوت در برابر قاتلان مردم عراق" اخراج هرچه‌ سریعتر گروه تروریستی مجاهدین از خاک عراق را خواستار شد.

به‌ گزارش خبرنگار خبرگزاری فارس در  واسط عراق ، شورای استانداری استان واسط با همکاری برخی نهادهای غیر دولتی ، همایش بزرگی با عنوان " تا کی سکوت در برابر قاتلان مردم عراق" برگزار کرد.

در این همایش دو روزه‌ که‌ با حضور بسیاری از شخصیت های سیاسی و شهروندان عادی این استان برگزار شد ، شورای استانداری واسط از مقامات حکومت عراق خواست هر چه‌ سریعتر زمینه‌ اخراج گروه مجاهدین از خاک عراق را فراهم سازند.

 همچنین یک فیلم مستند که‌  جنایات مجاهدین در طول حکومت دیکتاتوری صدام علیه‌ مردم ایران و عراق را نشان می دادند ، به‌ اجرا گذاشته‌ شد که‌ در آن به‌ ماجرای به شهادت رسیدن آیت الله‌ مطهری و بهشتی نیز پرداخته‌ شده‌ بود.

"مجید علی عسکر" مسئول برگزاری این همایش در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس هدف از ایجاد چنین همایشی را آشنایی مردم و جوانان با جنایت های گروه تروریستی  مجاهدین و درخواست از مقامات دولت برای اخراج هر چه‌ سریعتر این گروه  ، اعلام کرد.

وی گفت: تمامی جنایت های مجاهدین علیه‌ مردم عراق و ایران از سال 1991 تا کنون ، جمع آوردی شده‌ و در این نمایش به‌ اجرا گذاشته‌ خواهد شد تا زمینه‌ اخراج این گروه تروریستی بیش از پیش فراهم شود.

بر اساس گزارش های دریافتی ، در این همایش صدها تن از خانواده‌ و بستگان قربانیان اخیر به دست گروه تروریستی مجاهدین شرکت کرده‌ بودند.

"ساجده‌ نزر" رئیس کمسیون حقوق بشر شورای استانداری واسط ، در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس حضور گروه تروریستی مجاهدین در خاک عراق را نقض حاکمیت کشور دانست و گفت: وجود چنین پایگاهی با صدها زندان مخوف و تاریک ، نقض حاکمیت عراق است و دولت باید هر چه‌ سریعتر آنها را اخراج کند.

چندی پیش وزیر امور خارجه عراق در گفت‌وگو با مسئول روابط خارجی اتحادیه‌ اروپا ضمن تاکید بر قطعی بودن اخراج مجاهدین در پایان سال 2011 میلادی ، خواستار آن شد که کشورهای اروپایی افراد ساکن در این اردوگاه را در کشورهایشان بپذیرند.

زیباری با تاکید بر اینکه‌ حضور مجاهدین در خاک عراق با قانون اساسی این کشور مغایرت دارد، گفت: قانون اساسی عراق اجازه حضور سازمان‌های خارجی را که اقتدار و تمامیت ارضی عراق را به نوعی خدشه دار می کنند، نمی دهد.
 
وزیر امور خارجه‌ عراق در ادامه‌ گفت‌وگوی خود از مسئول روابط خارجی اتحادیه‌ اروپا خواسته‌ است که‌ از هم اکنون به‌ فکر مکان دیگری برای اعضای سازمان مجاهدین باشند چرا که‌ آنها تا پایان سال میلادی جاری باید به‌ طور کلی خاک عراق را ترک کرده‌ باشند.

......................
۱۳۹۰/۷/۱۷
طبقه بندی: اخبار (89 تا 92)،  اخراج مجاهدین از عراق ،  مواضع دولت عراق، 
برچسب ها: j،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی