نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

مرتبه
تاریخ : شنبه 23 مهر 1390

سران باند رجوی که این روزها برای منحرف کردن افکار عمومی از اتمام اولتیماتوم عراق برای برچیدن قرارگاه و سنگ اندازی رهبران فرقه در مسئله اشرف به هر دروغ و دغلی دست می زنند ، این بار با پخش خبری مضحک و خنده دار در سیمای آزادی خود اعلام کردند که تعداد 5 هزار موشک ضد هواپیما از کشور لیبی توسط ...

                              

 

سران باند رجوی که این روزها برای منحرف کردن افکار عمومی از اتمام اولتیماتوم عراق برای برچیدن قرارگاه و سنگ اندازی رهبران فرقه در مسئله اشرف به هر دروغ و دغلی دست می زنند ، این بار با پخش خبری مضحک و خنده دار در سیمای آزادی خود اعلام کردند که تعداد 5 هزار موشک ضد هواپیما از کشور لیبی توسط سپاه پاسداران دزدیده شده و از انبارهای ارتش لیبی خارج شده است .
سران باند رجوی که تاکنون خبرهای جعلی زیادی را برای تخریب روابط دولتها با دولت ایران پخش نمودند این بار نیز قصد دارند تا از موضوع گم شدن 5 هزار موشک ضد هواپیما در لیبی در تخریب سپاه پاسداران ایران سوء استفاده کنند .
این خبر در حالی از طرف دستگاه تبلیغاتی فرقه تروریستی رجوی پخش می شود که هیچ منبع موثق و یا هیچ خبرگزاری رسمی آنرا تایید نکرده است ولی اینکه سرکردگان باند رجوی این خبر را از کجا بدست آوردند خود جای سوال است .
در حالی که نیروهای هوایی ناتو در حال بمباران زاغه ها و مراکز نظامی لیبی بوده و هستند و هم چنین نیروهای شورای انتقالی در حال نبرد و کنترل مناطق آزاد شده بودند چگونه سپاه پاسداران توانسته است این مقدار موشک را از زاغه های نظامی خارج کرده و کسی متوجه آن نشود خود ابهام دیگری است .
هر چند که دست مسئولین باند رجوی در جاسوسی و دادن خبرهای دروغ و بدون منبع موثق در نزد سایر دول غربی تاکنون رو شده است ولی رهبران باند رجوی برای سراپا نگهداشتن تشکیلات خودشان تلاش دارند با دادن این گونه خبرهای جعلی باز هم به مدل دیگری خود را نزد آنها مطرح کنند تا کماکان از حمایت آنان برخوردار باشند .


--------------------------------------------------------------------------------
منبع : پارس ایران
23/07/90
طبقه بندی: اخبار (89 تا 92)،  خیانت ، 
برچسب ها: سیما، مجاهدین، خبر، دروغ، لیبی، موشك، رجوی، مریم،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی