نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

افشای ماهیت «منصور ارباب سیار» و بازداشت وی در 10 سال پیش به جرم سرقت در نیویورك كه «ای بی سی نیوز» خبر آن را منتشر كرده است، این گمانه را نزد تحلیل گران قوت بخشیده كه دستگاه امنیتی آمریكا برای كاستن از بار روانی ناشی از «قیام وال استریت» سناریوی دستپاچه ای را طراحی كرده كه بازیگر نقش اول آن یك ایرانی مقیم آمریكاست...

                                                  

 


 سناریوی ساختگی اخیر مقامات آمریكایی ضد ایران 
  
نوع : یادداشت

 فردی كه آمریكایی ها وی را متهم به عضویت در سپاه قدس و طراحی ترور سفیر سعودی كرده اند 10 سال پیش به جرم دزدی در نیویورك بازداشت شده است!
به گزارش فارس، فردی به نام «منصور ارباب سیار» ایرانی مقیم تگزاس كه روز گذشته مقامات آمریكایی وی را مرتبط با سپاه قدس و متهم به طراحی ترور سفیر سعودی در واشنگتن كرده اند ، سال 2001 یعنی 10 سال قبل در نیویورك به جرم سرقت بازداشت شده و به زندان افتاده است.
رسانه های آمریكایی روز گذشته به طور تفصیلی اظهارات دادستان فدرال آمریكا و رئیس اف بی آی را منعكس كردند كه در این اظهارات ، آنها دو ایرانی به نام های امیرمنصور ارباب سیاری و غلام شكوری را متهم به طراحی ترور سفیر عربستان سعودی در واشنگتن و نیز انفجار سفارتخانه های اسرائیل و عربستان كردند.
افشای ماهیت «منصور ارباب سیار» و بازداشت وی در 10 سال پیش به جرم سرقت در نیویورك كه «ای بی سی نیوز» خبر آن را منتشر كرده است، این گمانه را نزد تحلیل گران قوت بخشیده كه دستگاه امنیتی آمریكا برای كاستن از بار روانی ناشی از «قیام وال استریت» سناریوی دستپاچه ای را طراحی كرده كه بازیگر نقش اول آن یك ایرانی مقیم آمریكاست.
ایرانی 56 ساله ای كه سال ها قبل به علت ارتكاب جرم توسط پلیس آمریكا بازداشت شده و به همین دلیل برای باج دهی به دستگاه امنیتی آمریكا آمادگی دارد.
جالب این كه مقامات ارشد امنیتی و قضایی آمریكا ، دزد 10 ساله را عضو سپاه قدس قلمداد كرده اند تا ضمن پیشبرد سناریوی كلی علیه ایران ، عقده گشایی سیاسی خود علیه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را نیز - كه در مسائل دیگری مانند تحریم ها هم مشهود است - به نمایش بگذارند.
با این وجود نكته رسوای سناریوی دستگاه امنیتی آمریكا در نظر نگرفتن شعور افكار عمومی چه در آمریكا چه در ایران و چه در سراسر دنیاست كه به هیچ وجه نمی پذیرد دولتی برای انجام عملیات تروریستی ادعایی در قلب آمریكا به سراغ كسی برود كه تبعه خود آن كشور بوده و واسطه ارتكاب جرم تحت نظر دستگاه قضایی و امنیتی آمریكاست.


منبع: عصر ایران
 شنبه / 23 مهر 1390 / 2011 October 15  
طبقه بندی: اخبار (89 تا 92)،  افشاگری، 
برچسب ها: امریکا، ارباب، امیرمنصور، گاف ف دروغ، مجاهدین، اسراییل،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی