نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

... وقتی اعضای بخش اطلاعات گروه تروریستی مجاهدین در تماس تلفنی با داخل کشور خود را نماینده ی رهبری، ریاست جمهوری، وزارت امور خارجه، ارتش و سپاه قدس معرفی می کنند، آیا نمی توانند در آمریکا خود را به اسم اعضای سپاه قدس جا بزنند و سفارش یک انفجار را بدهند؟! این احتمال کاملاً ممکن است، چرا که آمریکا به هیچ وجه تمایل ندارد که فعالیتهای این گروه را در خاک حود محدود نماید؛ روز گذشته ...

                                              تدپو

 

حرکت مشکوک و برنامه ریزی شده ی گروه تروریستی مجاهدین؛ باند رجوی به دنبال سوء استفاده از سناریوی تبلیغاتی آمریکا

ایران دیدبان، پانزدهم اکتبر 2011
وقتی اعضای بخش اطلاعات گروه تروریستی مجاهدین در تماس تلفنی با داخل کشور خود را نماینده ی رهبری، ریاست جمهوری، وزارت امور خارجه، ارتش و سپاه قدس معرفی می کنند، آیا نمی توانند که در آمریکا خود را به اسم اعضای سپاه قدس جابزنند و سفارش یک انفجار را بدهند؟!
این احتمال کاملاً ممکن است، چرا که آمریکا به هیچ وجه تمایل ندارد که فعالیتهای این گروه را در خاک حود محدود نماید؛ روز گذشته " جامعه کالیفرنیا برای دموکراسی در ایران " - یکی از نام های پوششی مجاهدین در آمریکا - ، یک جلسه اضطراری برگزار نمود و میزبان هفت تن از مقامات سابق آمریکا و نمایندگان فعلی کنگره بود.
پیام این جلسه با استناد به سناریوی تبلیغاتی آمریکا در باره دست داشتن ایران در طراحی ترور سفیر عربستان در واشنگتن این بود که وزارت خارجه بایستی مجاهدین را از فهرست گروه های تروریستی خارج سازد. این نحو از سرعت عمل و نتیجه گیری کاملاً منطبق بر سیاستهای رهبری مجاهدین است؛ آب را گل آلود کن و از آن ماهی بگیر.
چه حادثه ای می توانست به یک ابزار قدرتمند برای تحت فشار قرار دادن وزارت خارجه تبدیل شود تا دوباره مجاهدین و لابی آنها با گوشزد کردن خطر ایران، ضرورت خارج ساختن نام این گروه از لیست سیاه و بلکه بالاتر از آن حمایت از این گروه برای سرنگون ساختن حکومت ایران را یادآور شوند.
باب فیلنر نماینده ارشد کنگره در این جلسه مطبوعاتی گفت :
" هر روز که می گذرد، ما شاهد یک نمونه دیگر از کارهای رژیم ایران هستیم. چه در عراق، چه در افغانستان و چه طرح ترور سفیر عربستان... سه اقدام هست که امروز ما می توانیم انجام دهیم. اول، مجاهدین را از لیست خارج کنید. دوم، اطمینان به ساکنان اشرف دهیم که تحت حفاظت قرار دارند و سوم این که راه حل سوم خانم رجوی را که سالهاست در باره آن صحبت می کند، بپذیریم."
روهرا باکر رئیس کمیته تحقیقات و نظارت بر اعمال دولت در کنگره آمریکا با احمق خواندن دولت آمریکا گفت : "حقیقت این است که ما باید بیشتر نگران سلامت و امنیت سازمان مجاهدین باشیم که دموکراسی برای ایران میخواهد، بجای اینکه نگران تنظیم رابطه با ملاها باشیم که مردم کشور ایران را سرکوب میکنند. این بیهوده است! من از دولت خودمان میخواهم که قدم جلو بگذارد و شروع کند که ارزشهای آمریکاییان را نمایانگر باشد."
استقبال کم نظیر مجاهدین از این حادثه تا آنجا که فضا را کاملاً برای درخواست به رسمیت شناخته شدن مساعد یافتند، کاملاً مشکوک است، مجاهدین تنها گروهی هستند که با فعالیتهای اطلاعاتی گسترده به هر شکل در می آیند، می توانند از جانب هر کس صحبت کنند و با باندهای موادمخدر در بسیاری از نقاط جهان ارتباط دارند. آیا آمریکایی ها فریب توطئه ی مجاهدین را خورده اند؟

 
طبقه بندی: اخبار (89 تا 92)،  خیانت ،  افشاگری، 
برچسب ها: تدپو، امریکا، مجاهدین، اسراییل، ایران ستیزی،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی