نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

مرتبه
تاریخ : پنجشنبه 28 مهر 1390

رهبران باند رجوی که این روزها از بن بست قرارگاه اشرف و نزدیک شدن اولتیماتوم دولت عراق برای جمع کردن قرارگاه اشرف سوژه ای برای عرض اندام ندارند سعی دارند تا در رابطه با هر اتفاقی موضع گیری و سخنرانی کنند.
                                        

 

منبع:  انجمن نجات مرکز مازندران
چهارشنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۰

 در همین رابطه مریم قجرکه فرقه او که در لیست سیاه و ترور تعدادی از دولت های غربی قرار دارد در مورد اتهام جدید دولت آمریکا بر قصد ترور سفیر عربستان توسط دولت ایران موضع گرفته و ضمن اعلام مرحله جدیدی از صدور تروریسم توسط حکومت ایران با وقاحت تمام سعی کرده خودش را مبرا و پاک از تروریسم جلوه دهد .
مادر خوانده تروریسم ( مریم قجر ) همسو با سرکردگان امپریالیسم در مورد اتهام ترور سفیر عربستان در آمریکا به رسم همیشگی طرف ظالم را گرفته و ادعا می کند که ایران باز هم باید مورد تحریم بیشتر قرار گیرد .
باید از این خود فروخته سیاسی پرسید که دیگر غرب و دوستانش در مورد تحریم علیه ملت ایران چکار باید می کردند که انجام ندادند ؟ او زمانی عاجزانه از دولت های غربی می خواهد که تحریم های بیشتری را علیه ملت ایران در پیش بگیرند که بعضی از سران دول غربی اذعان کردند که تحریم علیه ایران جواب نداشته و دیگر کار ساز نیست .
البته این دم جنباندن های مفلسانه برای دول غربی در شرایطی است که او بعنوان سرکرده تروریسم در لیست سیاه غرب قرار داشته و عاجزانه سر هر موضوعی از سیاست مداران غربی می خواهد که آنان را از لیست سیاه در بیاورند .
بعنوان یک شاهد عینی باید یادآور شوم در نشست رجوی در قرارگاه باقرزاده در سال 80 ، ( زمانی که برج های دو قلو آمریکا مورد هدف تروریستی قرار گرفت ) چگونه خانم قجر ، وقتی که همسر دومش مسعود رجوی از خوشحالی این کار تروریستی در پوست نمی گنجید و مدعی بود که اگر این اراده ( انفجار برج دو قلو ) با انقلاب و ایدئولوژی مریم قاطی شود چکار خواهد کرد ، ابراز احساسات می نمود .
البته خانم قجر از زمانی که به فرانسه رفته و در کنار سیاست مدارهای دو پهلو و دغلکار نشسته و با جاسوسی علیه ملت ایران و دادن اطلاعات ملت ایران به دولت های غربی از لیست اتحادیه اروپا در آمده است اعمال جنایت کارانه و تروریستی خودش را فراموش نموده است .
ظاهرا او فراموش کرده که چگونه دستور ترور کاسب و مردم بی گناه را به خاطر دفاع از انقلاب و حکومت می داده و یا در کمال جنایت پیشگی پوست سر آنان را می کنده تا درس عبرتی برای دیگران شود .
البته همگان می دانند که درد اصلی رهبران فرقه در حال حاضر چیست و سوزش و گزش مریم قجر از چه ناحیه ای است . همانطوری که در پایان موضعگیری شان در رابطه با موضوع اتهام ترور سفیر عربستان مشخص است درد اصلی رجوی ها قرار داشتن در لیست سیاه آمریکا و جمع شدن قرارگاه اشرف به معنی پایان عمر فرقه تروریستی سازمان مجاهدین می باشد .
طبقه بندی: افشاگری،  سران فرقه رجوی، 
برچسب ها: مریم، قجر، فرقه، رجوی،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی