نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

... ما معتقدیم که کشورهای غربی و اسرائیل و سرویس های اطلاعاتی شان هستند که این مبالغ هنگفت را در قبال جاسوسی و خیانت و وطن و همنوائی با آنان در ضدیت با جمهوری اسلامی ایران در اختیار این گروه تروریست قرار داده اند . همانگونه که بعد از سرنگون شدن صدام دیکتاتور مدارک بدست آمده نشان داد که رجوی های شیاد بر خلاف ادعای خود نه تنها مستقل نبوده بلکه مزدور بودند و برای این مزدوری از کیسه بیت المال مردم عراق پول های هنگفت دریافت می کردند ...

                                          

 

انجمن نجات مرکز مازندران، بیستم اکتبر 2011
http://www.nejatngo.org/fa/post.aspx?id=11480


مجاهدین در حال حاضر چه هزینه هایی دارند ؟ در این باره رسانه های خارجی می گویند :
1- روزنامه اسرائیلی «یدیوت آهارانوت» اعلام کرد به وسیله منابع ویژه و مخفی خود به اسناد محرمانه‌ای دسترسی پیدا کرده و این اسناد جزو آرشیو سری سازمان مجاهدین خلق می‌باشد.در این اسناد از لیست مزدوران برجسته مجاهدین خلق در عراق و مبالغ دریافتی این افراد پرده برداری شده است.
2- شبکه فاکس نیوز آمریکا ضمن تکرار گزارش رسانه ها مبنی بر دریافت 20 هزار دلار برای هر دقیقه سخنرانی از سوی سیاستمداران آمریکایی ، افزود هاوارد دین و بسیاری از سیاستمداران سرشناس از طیف های مختلف سیاسی در آمریکا مبالغ هنگفتی پول از گروه مجاهدین دریافت کردند .
3- آقای احمد چلبی گفت :« مجاهدین، تنها در یک مورد و به صورت ماهانه، ۶۰ میلیون دلار از صدام رشوه دریافت می‌‌کردند، چلبی گفت: چندی پیش رابط تحویل این مبالغ به منافقین، این مطلب را شخصاً‌ برای من نقل کرد».
4- صدای آمریکا در گزارشی از تجمع هواداران فرقه در مقابل سازمان ملل در شهریور ماه ، با اشاره به حضور پاتریک کندی و رندل در این مراسم ، از این دو در مورد دریافت پول برای شرکت در مراسم سوال نمود که هر دو نفر این مطلب را تایید نمودند .
5- بنابر گزارش سالانه وزارت خارجه آمریکا در مورد گروه های تروریستی ، در محور سازمان مجاهدین آمده است که این سازمان بخش اعظم نیاز مالی خود را از صدام دریافت می کرده است . صدام 10 درصد از پول برنامه نفت در برابر غذای سازمان ملل را به این گروه تروریستی اختصاص داده بود .
با توجه به مطالب و اسناد ذکر شده در بالا که هیچ یک مربوط به رسانه های جمهوری اسلامی ایران نمی باشد ، این فرقه در زمان صدام دیکتاتور از او مبالغ هنگفتی دریافت می نمود . اگر افشاگری آقای احمد چلبی را ملاک قرار بدهیم که گفت این فرقه تنها در یک مورد در ماه 60 میلیون دلار از صدام دریافت می کرده پس رجوی ها طی یک سال مبلغی بسا فراتر از 720 میلیون دلار برای گرداندن امور فرقه از صدام دیکتاتور دریافت می کرده اند .
حال سوال اینجاست ، با توجه به اینکه صدام دیکتاتور سرنگون شده و بنابراین پشتوانه مالی رجوی ها از بین رفته است و با توجه به مطالب افشا شده از سوی شبکه فاکس نیوز و صدای آمریکا و دیگر رسانه های غربی مبنی بر اینکه این فرقه به مقامات آمریکایی برای شرکت در مراسم خود به ازای هر دقیقه 20 هزار دلار می پردازد و با توجه به اینکه در چند سال گذشته این فرقه در برنامه ها و پروژه های تبلیغاتی خود از افراد غربی استفاده زیادی کرده است ، این بودجه از کجا و چگونه تامین شده است ؟
بودجه مربوط به برنامه های کلان این فرقه مانند سخنرانی مریم قجر در پاریس و جمع کردن شهروندان خارجی در آن با تضمین تور اروپایی از کجا و چگونه تامین شده است؟
هزینه های کلان دادن شام و افطار به افراد خارجی و اجاره سالن های گران قیمت از کجا و چگونه تامین شده است ؟ شک نیست که هزینه هر وعده از غذای این افراد مبلغی شگفت انگیز خواهد بود .
با توجه به بحران اقتصادی در اروپا و بالا رفتن هزینه ها در این منطقه که برخی از دولت های اروپایی مثل یونان و ایتالیا را فلج کرده است ، بودجه کلانی که فرقه صرف امور خود و منجمله سرپا نگه داشتن قلعه اورسورواز می کند را از چه کسانی دریافت می نماید ؟
و بسیاری سوالات از این دست که می توان برشمرد .
بی شک باور این دروغ فرقه که این پول ها را از شوی مسخره همیاری دریافت می کند کاری ابلهانه است زیرا حتی در صورت صحیح بودن کمک های هواداران فریب خورده که تعداد آنان در کشورهای مختلف غربی به صدها نفر هم نمی رسد ، مبلغ دریافتی هیچگاه نمی تواند حتی یک درصد از این هزینه های میلیاردی که فرقه در سال های بعد از صدام خرج کرده است را تامین کند .
باز می رسیم به همان سوال که این پول ها از کجا و توسط چه کسانی تامین شده است ؟ آیا نمی توان نتیجه گرفت که تامین این مبالغ کلان تنها از عهده دولت ها و سرویس های اطلاعالتی آنان بر می آید ؟
در این سال ها کدام کشورهای غربی سینه چاک این گروه تروریستی شده اند ؟ کدام کشورها و سرویس های اطلاعاتی شان می خواستند از آنان علیه ایران استفاده ابزاری کرده و با این برگ بازی کنند ؟ چه کشورهایی با رهبران تروریست این گروه رابطه برقرار می کنند ؟
ما معتقدیم که کشورهای غربی و اسرائیل و سرویس های اطلاعاتی شان هستند که این مبالغ هنگفت را در قبال جاسوسی و خیانت و وطن و همنوائی با آنان در ضدیت با جمهوری اسلامی ایران در اختیار این گروه تروریست قرار داده اند . همانگونه که بعد از سرنگون شدن صدام دیکتاتور مدارک بدست آمده نشان داد که رجوی های شیاد بر خلاف ادعای خود نه تنها مستقل نبوده بلکه مزدور بودند و برای این مزدوری از کیسه بیت المال مردم عراق پول های هنگفت دریافت می کردند ، در آینده ای نه چندان دور نیز ابعاد آن بیشتر مشخص خواهد شد که چه کسانی در سال های بعد از صدام برای مقابله با استقلال مردم ایران بر روی رجوی ها سرمایه گذاری کرده و پول های هنگفت در اختیارشان گداشتند .
باید به کشورهای غربی و اسرائیل گفت همانطور که صدام نتوانست با در اختیار گذاشتن آن همه پول و سلاح به رجوی ها به هدف خود برسد و به گور رفت ، شما نیز این آرزوی را به گور خواهید برد .
طبقه بندی: افشاگری،  حامیان فرقه رجوی، 
برچسب ها: منابع مالی، مجاهدین، عراق، صدام، امریکا، اسراییل، غرب، عربستان،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی