نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

 روزنامه کیهان نوشت:یک عضو جدا شده گروهک تروریستی منافقین به هجو مواضع منافقانه این سازمان پرداخت.

 

                              

 

 روزنامه کیهان نوشت:یک عضو جدا شده گروهک تروریستی منافقین به هجو مواضع منافقانه این سازمان پرداخت.

این عضو جدا شده در مطلبی طنز با امضای «زبل» در پایگاه اینترنتی اینترلینک نوشته است: من همیشه برای دفاع از سازمان به خط و خطوط رسمی سازمان نگاه کردم و کاری هم ندارم الان روز است یا شب یا ماست سیاه است یا سفید. کار من دفاع از سازمان است. ما هر کار که کردیم، این طرف عراقی سر عقل نیامد که ما را از اشرف بیرون نکند، زیر لودرش رفتیم، خودزنی کردیم، گفتیم سرنگون می شود و به مخالفانش پول دادیم، تهدید کردیم، ترانه ساختیم و رقصیدیم، اما نشد که نشد کوتاه نیامد، حالا هم دو سره گیر کرده ایم، از یک سر می خواهیم بیاییم بیرون از یک سر می خواهیم بمانیم، منظورم لیست تروریستی و اشرف است که از اولی می خواهیم بیاییم بیرون و در دومی می خواهیم بمانیم.

نویسنده می افزاید: خب چاره این است که نشان بدهیم ما اصلا اهل خشونت نبودیم و نیستیم و اگر هم در اشراف می خواهیم بمانیم برای کارهای خشن و این چیزها نیست. مثل اینکه دولت مالکی فکر کرده ما که با صدام همدست بودیم مثل صدام هم بیرحم بودیم و آدمکش؟ ما کجا به کردها حمله کردیم؟ کجا به شیعیان حمله کردیم؟ کجا برای استخبارات صدام جاسوسی کردیم؟ کجا به خاک میهن خود حمله کردیم؟ ما اگر از صدام تانک گرفتیم از تانکها برای شخم زدن زمین و پیاز کاشتن استفاده می کردیم اسناد و مدارکش هم هست و هنوز پیازهایی از آن زمان در انبار داریم. ما اگر توپ گرفتیم برای این بود که کبوتر و گنجشک توی دهانه توپ لانه بگذارند و توی گرمای عراق سایه داشته باشند. ما اصلا کرد نکشتیم اگر خواهر مریم هم چیزی گفته و کسی زیر شنی تانک و نفربر رفته معلوم نیست که کرد بوده باشد، همه موقع درد یکجور داد می زنند از کجا می شود تشخیص داد؟ ما این سالها توی اشرف کشاورزی کردیم و به گلدانها آب دادیم و گیتار زدیم و ترانه خواندیم، اگر هم کسی را برای بمب گذاری به ایران فرستادیم همه دستگیر شدند و بر علیه خودمان شهادت دادند اصلا ما برای همین فرستاده بودیم که بروند به سازمان انتقاد کنند، کلا سازمان ما از انتقاد استقبال می کند.

وی همچنین نوشته است: ما از مبارزه مسلحانه و ارتش و اینها پشیمان گشته ایم، مرحمت فرموده ما را مس کنید یعنی همان پناهنده، آن هم در همین عراق.

 
طبقه بندی: نجات یافتگان،  افشاگری، 
برچسب ها: زبل، جداشده، اشرف، مجاهدین، صدام،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی