نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

خانم اسکندری از خانوده های قربانی تروریسم فرقه مجاهدین خلق است که به نمایندگی از انجمن دفاع از قربانیان تروریسم خاورمیانه در اولین روز برگزاری این کنفرانس چگونگی ترور اعضای خود را برای حضار توضیح داد و لزوم افشای ماهیت گروه های تروریستی را برای مقابله با تروریسم ضروری بر شمرد.

                                                        

 

مرجع: پرس تی وی
October 02 2011
دریافت:  شرکت انجمن دفاع از قربانیان تروریسم خاورمیانه در کنگره قربانیان تروریسم      5.23 MB 

انجمن دفاع از قربانیان تروریسم خاورمیانه در هفتمین کنگره بین المللی قربانیان تروریسم در پاریس شرکت کرد.
این اجلاس با حضور بیش از 650 نفر از جمله 450 قربانی تروریسم از نزدیک به 40 کشور جهان در شهر پاریس فرانسه در حال برگزاری است.
شاهزاده اسپانیا از جمله مقامات بلندپایه ای بود که در مراسم گشایش کنفرانس حضور داشت و تاسف عمیق خود را از بروز تروریسم در جهان ابراز کرد.
گیوم دونو (اGuillaume Denois) ، رئیس انجمن فرانسوی قربانیان تروریسم اعلام کرد : هدف از برگزاری این کنگره آن است که نشان دهیم قربانیان تروریسم در جهان فراگیر شده است.
خانم اسکندری از خانوده های قربانی تروریسم فرقه مجاهدین خلق است که به نمایندگی از انجمن دفاع از قربانیان تروریسم خاورمیانه در اولین روز برگزاری این کنفرانس چگونگی ترور اعضای خود را برای حضار توضیح داد و لزوم افشای ماهیت گروه های تروریستی را برای مقابله با تروریسم ضروری بر شمرد.
آقای نواب مطلق از دیگر قربانیان تروریسم و نمایندگان انجمن است که در روز پایانی این کنفرانس بخشی از بیانیه پایانی کنفرانس را قرائت خواهد کرد.
اعضای انجمن دفاع از قربانیان تروریسم در طی این سفر با مقامات ، خبرنگاران و نهادهای حقوق بشری دیگر ملاقات خواهند داشت تا زمینه های همکاری هر چه بیشتر را برای مبارزه با تروریسم در جهان فراهم کنند.
کارشناسان تروریسم و مسائل دفاعی از اقصی نقاط جهان و بویژه فرانسه نیز در این کنفرانس و نشست های تخصصی آن حضور فعال دارند. حضور خبرنگاران و روزنامه نگاران آژانس های خبری بین المللی نیز از دیگر ویژگی های برجسته این کنفرانس است.
آقای پیر کونسا، کارشناس امور امنیتی فرانسوی در مصاحبه ای پرس تی وی با اشاره به گروه تروریستی مجاهدین خلق گفت "چنانچه فرانسه قصد اخراج چنین گروهی را از خاک خود داشته باشد ، تعجبی نخواهد داشت که بار دیگر شاهد خودسوزی ها و عملیات انتحاری اعضای آن در پاریس باشیم. درست همانطور که سال ها پیش اتفاق افتاد. "
لازم به ذکر است که این کنگره نخستین بار در شهر مادرید، پایتخت اسپانیا در سال دو هزار و چهار برگزار شد.
طبقه بندی: اخبار (89 تا 92)،  قربانیان خشونت و ترور، 
برچسب ها: قربانیان ترور، گنگره، خاورمیانه، مجاهدین،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی