نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

شما که مسئول بررسی وضعیت حقوق بشر ایرانیان هستید" شما که نماینده ویژه سازمان ملل متحد میباشید" آیا تاکنون گزارشی دقیق و بدور از توصیه های سیاسی از وضعیت افرادمستقر در قرارگاه اشرف که تحت سیطره سازمان مجاهدین هستند تهیه کرده اید؟ آیا تاکنون با افراد جدا شده از این سازمان نشستی داشته اید و به حرفهای این افراد گوش کرده اید؟ آیا می دانید که افراد مستقر در کمپ اشرف اجازه داشتن هیچگونه ارتباطی اعم از تلفن " نامه" اینترنت" و حتی گوش کردن به رایو و تماشای تلویزیون را ندارند؟

                           

 

آقای احمد شهید
با سلام
اخیرا مطلع شدم که شما بعنوان مسئول بررسی وضعیت حقوق بشر در ایران از سوی سازمان ملل منصوب شده اید و گزارشی هم در این باره منتشر کرده اید. گزارشی که منابعی که بآن استناد شده است بنظر غیر دقیق میآید!
بعنوان یک ایرانی وظیفه خود میدانم که توجه شما را به جمعیتی نزدیک به 3300 نفر از ایرانیانی جلب کنم که سالیان سال است که در کشورجنگ زده عراق و در مکانی بنام "اشرف" تحت شدیدترین ترین شکنجه های روحی و جسمی قرار دارند.و هیچ مسئولی از طرف سازمان ملل متحد که داعیه حقوق بشر دارد گزارشی جامع و کامل با مستندات قابل ارائه در این خصوص ارائه نکرده است . باین امید که شما توجه خودتان را باین مکان و باین افراد معطوف دارید!
من کامبیز باقرزاده هستم. زمانی که 16 سال بیشتر نداشتم و یک دانش آموزدر کشور آلمان بودم در اثر کمی سن تحت تاثیر افراد سازمان مجاهدین قرار گرفته و به کشور عراق منتقل شدم. علی رقم اینکه زیر سن 18 سال بودم در عملیاتهای نظامی توسط این سازمان شرکت داده شدم و بدفعات مورد اصابت گلوله و ترکش قرار گرفتم
که آثار جراحات بخوبی بروی بدنم قابل مشاهده می باشد! بدفعات خواستار بازگشت به کشوری شدم که از آنجا مرا بعراق فرستاده بودند ولی هر بار با بدرفتارهای جسمی و روحی مسئولین این سازمان مواجه می شدم. تاینکه بعد جنگ دوم امریکا با عراق و سرنگونی صدام حسین توانستم در فرصتی مناسب از آن قرارگاه خارج شده و خودم را به نیروهای امریکایی معرفی نمایم. که با کمک نیروهای امریکایی پس از مدتی به ایران بازگشتم . الان نزدیک به 8 سال از بازگشتم به ایران می گذرد و توانستم بعد از سالیان دوری از وطن و خانواده" بدور از هر فشار روحی یا جسمی در کشورم ایران و در کنار خانواده ام طعم شیرین زندگی را تجربه کنم!
آقای احمد شهید
شما که مسئول بررسی وضعیت حقوق بشر ایرانیان هستید" شما که نماینده ویژه سازمان ملل متحد میباشید" آیا تاکنون گزارشی دقیق و بدور از توصیه های سیاسی از وضعیت افرادمستقر در قرارگاه اشرف که تحت سیطره سازمان مجاهدین هستند تهیه کرده اید؟ آیا تاکنون با افراد جدا شده از این سازمان نشستی داشته اید و به حرفهای این افراد گوش کرده اید؟ آیا می دانید که افراد مستقر در کمپ اشرف اجازه داشتن هیچگونه ارتباطی اعم از تلفن " نامه" اینترنت" و حتی گوش کردن به رایو و تماشای تلویزیون را ندارند؟ آیا بنظر شما که تخصصتان حقوق بشر است این موارد خلاف حقوق بشر نیست؟ آیا می دانید که این افراداکنون بالغ بر 25سال است که اجازه حتی یک ملاقات چند دقیقه ای با خانواده هایشان را هم ندارند! آیا میدانید این افراد روزانه شتشوی مغزی می شوند تا همواره بلحاظ ذهنی برای انجام کارهای سخت و عملیاتهای تروریستی آماده باشند؟
من بعنوان یک ایرانی که اکنون ساکن ایران هستم" و بعنوان یک ایرانی که شما مسئول بررسی وضعیت حقوق بشرش هستید " بعنوان یک ایرانی که بیش از نیمی از بهترین سالیان عمرش را در کمپ اشرف تحت بدترین شرایط روحی و جسمی گذرانده است از شما درخواست دارم که در هر نقطه از جهان که شما مایلید ملاقاتی با شما داشته باشم بلکه بتوانم تصویری دقیق و مستند از آنچه شما بدان کم توجه یا بی توجه هستید ارایه کنم!
جناب احمد شهید
من قصد دفاع از هیچ کسی را ندارم بلکه قصدم اینست که فقط بشما تصویری واقعی از آنچه در ایران و بطور خاص در کمپ اشرف مکانی که خودم سالیان سال در آنجا سپری کرده ام و متاسفانه شما بدان بی توجه اید را ارایه کنم!
با احترام

منبع:  انجمن نجات مرکز فارس
پنجشنبه ۵ آبان ۱۳۹۰
طبقه بندی: اخبار (89 تا 92)،  نجات یافتگان،  نامه خانواده ها ، 
برچسب ها: نامه، جداشده، احمد شهید، اشرف، عراق،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی