نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

آقای ریچ که با اندوه فراوان در باره کشته شدن 4400 آمریکایی در عراق سخن می گوید و اکنون که آمریکا در حال خروج از عراق است، نمی تواند در چشم پدران و مادران آنها  نگاه کند و سیاست دولتش را توجیه کند، چگونه صدها هزارانسان در ایران و عراق را که از طرف گروه تروریستی مجاهدین قربانی شده، آسیب دیده و متحمل خسارات فراوانی شده اند نادیده می گیرد؟!

                                                         

 

 آقای تام ریچ در حالی از دست نداشتن مجاهدین در عملیات تروریستی در خاک آمریکا سخن می گوید که گویی سایر کشورها، کشور نیست و سایر مردم جهان انسان نیستند.

ایران دیدبان

تجمع گروه تروریستی مجاهدین در واشنگتن که با حضور 200 تن برگزار شد، به سوگواری برای خروج نیروهای آمریکا تبدیل شد.

تام ریچ وزیر امنیت دوران جنگ طلبان در سخنانی پرسوز و گداز در باره عقب نشینی آمریکا از عراق به انعکاس هراس و وحشت بقایای رجوی از خروج آمریکا از عراق پرداخت و گفت :

" کاش مقاله واشنگتن پست را امروز صبح با خودم داشتم. در صفحه اول می گوید که ما نیروهایمان را از عراق تا پایان سال بیرون می آوریم، و آقای رئیس جمهور، مقاله می گوید که شما قولی را که در مبارزات انتخاباتی دادید به آن عمل می کنید.  ولی در طول خدمت ما در عراق، در حالی که ما تقریبا یک میلیون زن و مرد را در طول دوره هشت ساله برای اینکه یک کشور مستقل و دموکرات بشوند فرستادیم، ۴۴۰۰ زن و مرد را از دست دادیم.
مادران و پدران ستاره طلایی زیادی هستند که در عزای از دست دادن پسران و دخترانشان هستند همانطور که همه آمریکا باید اینطور باشد. حتی هزاران نفری هستند که با جراحات غیر قابل بحث با توجه به ماهیت و خشونت این جنگ خاص به وطن بازگشتند. ولی یک دلداری که معتقدم و از ته قلب امیدوارم که مادران و پدران کشته شدگان و مجروحین می توانند داشته باشند به نوعی این است که باور کنند فداکاری پسران و دختران آنها به هدر نرفته است و امیدواریم که اینها عراق را به جامعه ملتها برگردانده که در آن احترام به سایر کشورها و احترام به نظام ارزشی ما وجود دارد، اما یک تصویر خیره کننده، وحشتناک، غیر قابل صحبت، در کمپ اشرف در شمال بغداد با همان دولتی که ما هزاران نفر را فرستادیم که برایش کشته شوند و تریلیونها دلار خرج کرده ایم وجود دارد که به قول آمریکا و به قولی که ما نسبت به این افراد در کمپ اشرف متعهد شدیم عمل نمی کند.
چطور ما می توانیم به عنوان یک کشور در چشم یک پدر و مادر که پسر یا دخترش را در آن کشور از دست داده نگاه کنیم و بگوییم فداکاری آنها ارزشش را داشته وقتی ما اجازه می دهیم این دولت، دولت مالکی، در دو نوبت برود و ۳۶ نفر بیگناه و بی دفاع را بکشد؟ "

آقای ریچ در ادامه و برای انجام مأموریت دفاع از باند رجوی - مأموریتی که برای آنها هزاران دلار دریافت داشته است - به تطهیر این گروه مشغول شد و گفت :

" خانمها آقایان شما می دانید بعنوان وزیر امنیت داخلی هر روز که من سر کار می رفتم قبل از اینکه به کاخ سفید بروم فهرستی از تهدیدات را به ما می دادند. باید به شما بگویم در تجربه ام بعنوان هم مشاور رئیس جمهور در امنیت داخلی و هم وزیر حتی یک بار،  و صدها و شاید هزاران و هزاران تهدید علیه ایالات متحده آمریکا وجود داشت ، هرگز تهدیدی علیه ایالات متحده آمریکا توسط افراد کمپ اشرف، سازمان مجاهدین خلق ندیدم، حتی یک بار.

این را هم بیاد بیاورید: در سال ۲۰۰۴، اف.بی.آی و وزارت دادگستری ما رفتند و از همه زنان و مردان در کمپ اشرف بازجویی کردند. و بیاد بیاورید: آنها قاطعانه نتیجه گیری کردند بدون هیچ اکراهی که هیچیک از این افراد در عمل تروریستی دخیل نبوده است. آنها هیچگونه شواهدی ندیدند که تمایل، هدف، رفتار، کردار یا هیچ چیز دیگر آنها ربطی به مختل کردن آمریکا، حمله به آمریکا یا شهروندان آمریکایی داشته باشد. هیچ فعالیت تروریستی نبوده است."

آقای تام ریچ در حالی از دست نداشتن مجاهدین در عملیات تروریستی در خاک آمریکا سخن می گوید که گویی سایر کشورها، کشور نیست و سایر مردم جهان انسان نیستند.

آقای ریچ که با اندوه فراوان در باره کشته شدن 4400 آمریکایی در عراق سخن می گوید و اکنون که آمریکا در حال خروج از عراق است، نمی تواند در چشم پدران و مادران آنها  نگاه کند و سیاست دولتش را توجیه کند، چگونه صدها هزارانسان در ایران و عراق را که از طرف گروه تروریستی مجاهدین قربانی شده، آسیب دیده و متحمل خسارات فراوانی شده اند نادیده می گیرد؟!

وانگهی چرا آقای ریچ در دوران وزارت خود تصمیم نگرفت نام مجاهدین را از لیست گروههای تروریستی خارج سازد ؟  ایشان در پاسخ فقط می گوید از من توضیحی نخواهید!

اما حقیقت آن است که دریافت مبالغ هنگفت از مجاهدین باعث شده است که به کمپین بی شرمانه دفاع از یک گروه تروریستی بپیوندند و این چنین گستاخانه  قربانیان تروریسم باندرجوی را نادیده بگیرد. 

شایان یادآوری است که مثل همیشه  نمایندگان کنگره آمریکا از شرکت در تجمع گروه تروریستی مجاهدین که روز شنبه 30 مهر در واشنگتن برگزار شد خودداری کرده و(باب فیلنر و دنیل لانگرین)  به ارسال پیام اکتفا کردند، این نشان می دهد که شرکت در چنین مراسمی در خاک آمریکا می تواند تبعات حقوقی و سیاسی برای آنان داشته باشد.

05/08/90
طبقه بندی: اخبار (89 تا 92)،  افشاگری،  حامیان فرقه رجوی، 
برچسب ها: حامیان رجوی، امریکا،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی