نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

پیام این سخن این است که خارج شدن از لیست سیاه و شالتاق بازی در خیابانهای واشنگتن و پاریس درد رجوی را درمان نخواهد کرد.

                                            

 

البته نفس حضور کلینتون  در این مصاحبه و اظهار این که آمریکا به دنبال رابطه و مذاکره با ایران است، به اندازه کافی برای مجاهدین مأیوس کننده بود، اما ناامید کننده تر برای مجاهدین این بود که وی در مسیر دشمنی با ایران  سبز ها را به اصطلاح  نماینده جنبش مردمی معرفی کرد!

ایران دیدبان

استراون استیونسون ، مستأصل و نگران؛ ترسیده از خروج آمریکایی ها از عراق به واشنگتن تایمز شکایت می کند و می گوید: " این بزرگترین درهم و برهمی آمریکا است."

ایشان مدتها خط باندرجوی را برای افراشته نگه داشتن چترامنیتی نظامیان آمریکایی را دنبال و تلاش فراوان نمود تا حضانت مجاهدین را به گردن آمریکا بیندازد؛ سرخوردگی وی ناشی از به نتیجه نرسیدن این خط است.

هزارخانی با یادآوری این که اگر مجاهدین از لیست تروریستی خارج شوند با قدرت تشکیلاتی و توانایی زیادی که در بسیج نیرو دارند ، زیر پای "جنبش سبز" را در خارج کشور خالی می کنند. با یک نتیجه گیری ساده به این نتیجه می رسد که آمریکا قصد حمایت از مجاهدین را ندارد.

شادی برای بهره برداری از قراردادن کمیساریا در مقابل دولت عراق هم دیری نپایید و مریم رجوی به نقل از سرپرست وزارت کشور عراق خبرداد که :

" دولت مرکزی تصمیم به بستن این قرارگاه در پایان سال جاری و توزیع ساکنان آن در قرارگاههای دیگر در سایر استانها گرفته است. این امر باعث کنترل اعضای این سازمان و پایان‌دادن به مرکزیت نظامی آن که بر ساکنان این کمپ اعمال کنترل می‌کند، خواهد شد. علاوه بر این‌که باعث تسهیل در بازگشت آنها به کشورشان و یا کشورهای دیگر می‌شود."

بحرانهای باند به گل مانده رجوی پایان ندارد،هرگاه به قول هزارخانی با "مبارزه پی گیر وخستگی ناپذیر و روزمره " یکی از این بحرانها کمی فروکش می کند، بحران دیگری چند برابر بزرگتر سربرمی آورد، این علت ناامیدی، سرخوردگی و یأس بانیان خشونت و تروریسم است !

با این حال بانیان خشونت و تروریسم چاره ای ندارند جز آویختن به آمریکا، یک روز برای حفاظت در عراق، یک روز برای خالی کردن زیر پای رقبا و یک روز هم برای درخواست حمله به ایران.

در وضعیت ناچاری دار و دسته رجوی است که مصاحبه خانم کیلنتون وزیر امورخارجه آمریکا با دو رسانه فارسی زبان، پیام بسیار بسیار مهم و نا امید کننده ای برای مجاهدین دارد.

البته نفس حضور کلینتون در این مصاحبه و اظهار این که آمریکا به دنبال رابطه و مذاکره با ایران است، به اندازه کافی برای مجاهدین مأیوس کننده بود، اما ناامید کننده تر برای مجاهدین این بود که وی در مسیر دشمنی با ایران  سبز ها را به اصطلاح  نماینده جنبش مردمی معرفی کرد!

اما مهمتر اظهاراتی بود که وی در پاسخ به  سئوال خبرنگار صدای آمریکا در باره وقوع حرکتی مشابه لیبی  در جای دیگر از سوی آمریکا ( منظور از جای دیگرایران است) گفت : به مواد اولیه نگاه کنید در لیبی. خیزشی مردمی که متهورانه بود.. این قیامی طبیعی بود. که از درون برخاسته بود و بعد ما شاهد درخواست کمک از درون لیبی بودیم... در سوریه وضع فرق می کنه دست کم تاکنون این طور بوده. اونجا مردم خواهان کمک خارجی نیستند و خواستاردخالت نظامی هم نیستند... مهم آن است که این نوع خیزشها از درون برآمده. "

پیام این سخن این است که خارج شدن از لیست سیاه و شالتاق بازی در خیابانهای واشنگتن و پاریس درد رجوی را درمان نخواهد کرد و بحرانهای بانیان خشونت و تروریسم را کاهش نخواهد داد، آمریکا به دنبال جریانی می گردد که بتواند صدایی از درون بلند کند، اگر بقایای رجوی می توانستند تا به حال حتما این کار را کرده بودند!

دلیل آویختن باند رجوی به آمریکا برای حمله نظامی به کشورمان جز این ناتوانی علتی ندارد؟!


07/08/90
طبقه بندی: اخبار (89 تا 92)،  اخراج و انتقال،  افشاگری،  اخراج مجاهدین از عراق ،  آمریکا ، فرقه مجاهدین،  وزارت خارجه امریكا ، مجاهدین، 
برچسب ها: امریكا، مجاهدین، هیلاری كلیگتون، پیام، نوید رهایی،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی