نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

...  نخست وزیر عراق با اشاره به دستگیری گسترده ضد عضو سابق حزب منحله بعث و خنثی شدن توطئه کودتا علیه دولت منتخب تاکید کرد : اوضاع فرق کرده و دیگر همانند زمان عارف و قاسم نیست. "نوری المالکی" گفت : تعداد اعضای حزب منحله بعث که تاکنون بازداشت شده اند به 615 نفر رسیده است که 488 نفر آنها طی یک حمله دستگیر شده اند. وی افزود: شاخصه کلی حزب بعث در طول تاریخ که همواره از آن پیروی کرده است ذهنیت توطئه است و جز کودتا و جنجال سازی خط مشی دیگری ندارند. نخست وزیر عراق بیان کرد: به قدرت رسیدن توهمی است که بعثی ها هیچ گاه آن را از ذهن خود پاک نکرده اند و آنها فکر می کنند که اوضاع همانند دوران عبدالرحمن عارف و عبدالکریم قاسم است که آن را سرنگون کنند...

                          


 

النخیل، بغداد، بیست و نهم اکتبر 2011
ترجمه خبرگزاری مهر

نخست وزیر عراق با اشاره به دستگیری گسترده ضد عضو سابق حزب منحله بعث و خنثی شدن توطئه کودتا علیه دولت منتخب تاکید کرد : اوضاع فرق کرده و دیگر همانند زمان عارف و قاسم نیست.
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از خبرگزاری النخیل، "نوری المالکی" گفت : تعداد اعضای حزب منحله بعث که تاکنون بازداشت شده اند به 615 نفر رسیده است که 488 نفر آنها طی یک حمله دستگیر شده اند.
وی افزود: شاخصه کلی حزب بعث در طول تاریخ که همواره از آن پیروی کرده است ذهنیت توطئه است و جز کودتا و جنجال سازی خط مشی دیگری ندارند.
نخست وزیر عراق بیان کرد: به قدرت رسیدن توهمی است که بعثی ها هیچ گاه آن را از ذهن خود پاک نکرده اند و آنها فکر می کنند که اوضاع همانند دوران عبدالرحمن عارف و عبدالکریم قاسم است که آن را سرنگون کنند. نظام حاکم بر عراق امروز بسیار قوی و پایگاه مردمی آن قوی است و طرحهای آنها ثمری نخواهد داشت.
مالکی تصریح کرد: متاسفانه برخی ها تلاش می کنند که بازداشتها را به مسائل طایفه ای نسبت دهند و این یکی از بدبختی های کنونی ماست، اما تعداد کسانی که در استانهای جنوبی و مرکزی دستگیر شده اند به مراتب بیشتر از کسانی است که در استانهای غربی بازداشت شده اند.
نخست وزیر عراق تاکید کرد: توطئه های حزب منحله بعث دامن زدن به مشکلات طایفه ای است و عزت الدوری و محمد یونس الاحمد و دیگران رهبران همواره از حربه طایفه گری استفاده می کنند، اما در مقابله با توطئه بعثی ها، اهل تسنن و شیعیان هر دو مشارکت داشتند.
وی با انتقاد از برخی شرکای سیاسی خود در برخورد با پرونده بعثی ها گفت : بعثی ها به هیچ کس رحم نمی کنند و اتهاماتی که علیه دستگیر شدگان وجود دارد، احیای حزب بعث منحل و توطئه براندازی نظام حکومتی و ایجاد بلوا و آشوب است.
طبقه بندی: اخبار (89 تا 92)،  مواضع دولت عراق، 
برچسب ها: مالکی، عراق، بعثی، دستگیری، کودتا، نوید رهایی،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی