نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

کلینتون در پاسخ به سئوالات تعدادی از جنگ طلبان حامی رجوی و در حفاظت از ساکنان پادگان اشرف اعتراف کرد ؛"سعی میکنیم تا جایی‌که می‌توانیم یک نوع پوشش حفاظتی برای ساکنان را چهارمیخه ارائه کنیم...

                                                        

 

 

امیر حسین پناهی، آریا ایران، پاریس، بیست و نهم اکتبر 2011

دو روز پیش هیلاری کلینتون وزیر امور خارجه آمریکا در  جلسه استماع تعدادی از نمایندگان حامی مجاهدین در کنگره آمریکا شرکت کرد.این جلسه که با نفوذ تعدادی از لابی های استخدامی رجوی برگزار شده بود،افق تقریبا روشنی از تصمیم گیری جدید آمریکایی ها نسبت به تروریست های محبوب شان را نشان می دهد.
کلینتون در پاسخ به سئوالات تعدادی از جنگ طلبان حامی رجوی و در حفاظت از ساکنان پادگان اشرف اعتراف کرد ؛"سعی میکنیم تا جایی‌که می‌توانیم یک نوع پوشش حفاظتی برای ساکنان را چهارمیخه ارائه کنیم. "،همچنین درمورد نامگذاری مجاهدین در لیست تروریستی تاکید نمود؛"در حال اقدام هستیم تا در سریعترین زمانبندی ممکن آن را تعیین تکلیف کنیم. "او با اشاره به وضعیت نا بهنجار اردوی رجوی در عراق اظهار داشت؛" در لیست بودن مجاهدین ربط و تاثیری در پناهندگی و اعزام آنان به کشورهای اتحادیه اروپا ندارد.آنها پس از جابجایی در عراق و درخواست از کمیساریای عالی پناهندگی می توانند به خارج از عراق منتقل گردند."
در این میان حمایت علنی تعدادی از نمایندگان کنگره از فرقه رجوی و تعارض با دیدگاه رسمی وزارت امورخارجه آمریکا،نشان دهنده سردرگمی ، بی نتیجه بودن هزینه های میلیونی برای خرید لابی در قلب جنگ طلبان و بی تاثیر بودن اقدامات آنان بر سیاست گذاران آمریکایی است.چرا که این مسئله نشان می دهد تلاش سی ساله رجوی برای جنگ و به خشونت کشیدن دیپلماسی بین آمریکا و ایران نتیجه نداده و محصولی جز بی توجهی به آنان نداشته است.
پایه این استدال بر اساس   گفتگوی هیلاری کلینتون با تلویزیون صدای آمریکا  است که علنا با لگدی بر پوزه رجوی در حمایت از "جنبش سبز" موضع گیری نموده است. کلینتون در این گفتگو صراحتا از لیبیایزه کردن ایران حرف می زند،اما اقدام عملی در این رابطه را مشروط به خواست "جنبش سبز" می داند.بعبارتی اعلام می کند که همه گروه های سیاسی ایرانی باید به "جنبش سبز" بپیوندند تا در شرایطی که پیش خواهد آمد مورد لطف و پشتیبانی آمریکا قرار گیرند.در غیر اینصورت فقط در نقش هایی از آنان استفاده خواهد شد که بسیار کثیف بوده و در شأن دموکراسی آمریکا نیست.یعنی همان نقشی که تا کنون برای رجوی و گروه اش قائل بوده اند!
این موضع گیری گرچه به مذاق رجوی خوش نیامد ،اما وجهه سبزی ها را در اعلام عدم وابستگی به غرب بالا برد.تا آنجا که بلافاصله "امیر ارجمند "  طی مقاله ای در سایت کلمه  آن را نقطه قوت "جنبش سبز" دانسته و میل به دموکراسی در ایران را بی نیاز از دخالت دولت های خارجی می داند.
با اینکه از جنبش سبز خیری به رجوی نرسید،ظاهرا قرار نیست از عراق نیز چیزی به آنها برسد.بر اساس اعتراف مجاهدین و موضع گیری "عدنان الاسدی" مسئول وزارت کشور عراق ،بزودی پادگان اشرف تعطیل شده و اعضای فرقه رجوی به چندین پایگاه دور از مرز ایران منتقل خواهند شد.تا پس از مصاحبه کمیساریای عالی پناهندگی استاتوی آنان تعیین تکلیف شده و به کشورهایی که رغبتی به پذیرش آنان ندارند اعزام گردند.و این یعنی پایان ماجراجویی های رجوی ،ابطال ارتش خصوصی صدام و "چهار میخه" شدن توسط آمریکایی ها در عراق و جهان است.چیزی که حتی با پوشیدن دامن آمریکایی توسط رجوی افاقه نکرد و محصولی جز شکست نهایی و دربدری برایشان نداشت!
طبقه بندی: اخراج مجاهدین از عراق ،  آمریکا ، فرقه مجاهدین،  وزارت خارجه امریكا ، مجاهدین، 
برچسب ها: نوید رهایی، مجاهدین، امریكا، عراق، كلینتون، اخراج مجاهدین،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی