نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

مرتبه
تاریخ : سه شنبه 10 آبان 1390

طی یک عملیات نظامی ، 100 عضو سابق حزب بعث که‌ از سوی دادگاهای عراق حکم بازداشت آنها صادر شده‌ بود ، بازداشت شدند. سخنگوی اداره‌ پلیس استان صلاح الدین گفت: طی یک عملیات نظامی ، 100 عضو سابق حزب بعث که‌ از سوی دادگاهای عراق حکم بازداشت آنها صادر شده‌ بود ، بازداشت شدند...

                  

سرگرد "جابر الزلمی" سخنگوی اداره‌ پلیس استان صلاح الدین در گفت‌وگو با فارس از دستگیری 100 عضو حزب منحله‌ بعث در شهر تکریت زادگاه‌ "صدام حسین" دیکتاتور سابق عراق خبر داد.
وی اظهار داشت: طی یک عملیات نظامی ، 100 عضو سابق حزب بعث که‌ از سوی دادگاهای عراق حکم بازداشت آنها صادر شده‌ بود ، بازداشت شدند.
الزلمی از ارائه‌ جزئیات بیشتر و اتهام افراد دستگیر شده‌ ، خوداری کرد و گفت: اتهام آنها فعلا رسانه‌ای نمی شود و این افراد در روزهای آینده‌ به‌ بغداد منتقل می شوند.
پیش از این دفتر اطلاع رسانی نخست وزیر عراق با انتشار بیانیه‌ای به‌ نقل از "نوری المالکی" ، دستگیری 605 سرکرده‌ حزب بعث در نهادهای امنیتی دولت عراق را اعلام کرد.
در این بیانیه‌ کوتاه‌  آمده‌ بود: دولت عراق، 605 سرکرده‌ حزب بعث را در نهادهای امنیتی که‌ کودتای نظامی علیه‌ دولت را طرح ریزی کرده‌ بودند، دستگیر کرده‌ است.
گروههای مختلف سیاسی و دینی عراق از طرح دولت برای دستگیری بازماندگان سابق حزب بعث استقبال کردند.
خطیب جمعه‌های نجف اشرف مقابله‌ با عوامل حزب بعث را یک وظیفه‌ دینی و انسانی دانست و به‌ خبرنگار خبرگزاری فارس گفت:حزب بعث عامل اصلی تمامی مشکلات همه‌ مردم عراق در 50 سال گذشته‌ است و دولت موظف است با بازماندگان این حزب به‌ شدت برخورد کند.
"بهاء الاعرجی" رئیس فهرست الاحرار در پارلمان عراق نیز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در بغداد اظهار داشت: دولت باید وزارتخانه‌ها و نهادهای امنیتی خود را از وجود بازماندگان بعث و حتی کسانی که‌ پیرو افکار این حزب هستند ، پاکسازی کند.
وی افزود: وجود افراد بعثی در داخل نهاد های امنیتی و اطلاعاتی ، باعث بروز مشکلات فراوانی می شود ، زیرا این افراد همیشه‌ در حال نقشه‌ و برنامه‌ریزی برای براندازی دولت عراق هستند ، پس نباید به‌ آنها اعتماد کرد و باید آنها را پاکسازی کرد.
الاعرجی مجازات شدید" برای عوامل طرح کودتای اخیر علیه‌ دولت المالکی"  را خواستار شد و گفت: باید به شدت این افراد مجازات شوند ، زیرا طرح کودتا علیه‌ یک دولت منتخب و قانونی ، مسئله‌ کوچکی نیست که‌ بتوان به‌ آسانی آن را هضم کرد و در قبال آن گذشت کرد.
طبقه بندی: اخبار ایران و جهان، 
برچسب ها: دستگیری، بعثی، عراق، رجوی صدام، مجاهد بعثی، رجوی، نوید رهایی،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی