نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

مرتبه
تاریخ : چهارشنبه 11 آبان 1390

... مریم قجر خود به همراه همپالگیهایشان در اوور پاریس و در جای امن زندگی اشرافی خود را دارند برای اعضاء اسیر تصمیم گیری می کنند و می خواهند با ایجاد درگیری بین اعضاء اسیر و ارتش عراق مستقر در کمپ اشرف و خون ؛ خونریزی راه به افتد و ایشان برای خودشان خوراک تبلیغاتی درست کنند و از قبل ان بتوانند برجنایتهای خود سر پوش بگذارند . رجوی و دیگر سران فرقه مافیایی بین باز شدن درب اردوگاه اشرف و یا کشته شدن اعضاء اسیر تصمیم خود را پیشاپیش گرفته اند ؛ سران فرقه تصمیم گرفته اند به هر طریق ممکن راه خروج اعضاء به دنیای آزاد را بگیرند . سران فرقه می خواهند همه نفرات مستقر در کمپ اشرف کشته شوند اما پای یکی به دنیای ازاد نرسد ترس سران فرقه رجوی از این است که ...

                                    


 

  

محمد رزاقی، وبلاگ رزاقی، پاریس، اول نوامبر 2011

دولت عراق تصمیم گرفته تا پایان سال 2011 اردوگاه عراق جدید ( اشرف سابق ) را ببندد و از اعضاء سازمان مستقر در این اردوگاه خواسته تا خاک عراق را تا پایان مهلت تعیین شده ترک کنند .

اما مریم قجر و سران دیگر فرقه رجوی بر ماندگاری در اردوگاه عراق جدید پا فشاری می کنند تا بدین شیوه بتوانند ساختار تشکیلات فرقه ای خود را حفظ کنند .

هفته پیش مریم قجر اعلام کرد :

مریم رجوی طرح جنایتکارانه جابه‌جایی اجباری را یک اعلام جنگ و تدارک برای یک جنایت دیگر علیه بشریت به دستور خامنه‌ای خواند و اعلام کرد: « مقاومت ایران پس از قبول طرح پارلمان اروپا برای انتقال ساکنان اشرف به کشورهای ثالث هرگز به جابه‌جایی اجباری در داخل عراق تن نخواهد داد. این همان نقشه‌یی است که دولت عراق در ماههای گذشته تلاش کرد آن را از طریق یک مقام آمریکایی پیش ببرد اما با محکومیت گسترده بین‌المللی مواجه شد»."...
(دبیرخانه شورای ملی مقاومت ایران، 6آبان ۱۳۹۰)

خانم مریم قجر خود به همراه همپالگیهایشان در اوور پاریس و در جای امن زندگی اشرافی خود را دارند برای اعضاء اسیر تصمیم گیری می کنند و می خواهند با ایجاد درگیری بین اعضاء اسیر و ارتش عراق مستقر در کمپ اشرف و خون ؛ خونریزی راه به افتد و ایشان برای خودشان خوراک تبلیغاتی درست کنند و از قبل ان بتوانند برجنایتهای خود سر پوش بگذارند .

رجوی و دیگر سران فرقه مافیایی بین باز شدن درب اردوگاه اشرف ویا کشته شدن اعضاء اسیر تصمیم خود را پیشاپیش گرفته اند ؛ سران فرقه تصمیم گرفته اند به هر طریق ممکن راه خروج اعضاء به دنیای ازاد را بگیرند .

سران فرقه می خواهند همه نفرات مستقر در کمپ اشرف کشته شوند اما پای یکی به دنیای ازاد نرسد ترس سران فرقه رجوی از این است که با باز شدن درب اسارتگاه اشرف رازهای پنهان چندین ساله فرقه بر ملا شود و ان وقت چهره واقعی سران فرقه بر همه نمایان شود و هم اینکه دکان شیادی رجوی بعد از سالیان تخته شود .

اقای زیباری وزیر امور خارجه دولت عراق دیروز در یک کنفرانس مطبو عاتی اعلام کردند بستن اردوگاه اشرف را به اطلاع سازمان ملل و سازمان امور پناهندگان و همچنین اتحادیه اروپا رسانده اند پس میتوان نتیجه گرفت که بستن اردوگاه از طرف دولت عراق جدی است و همچنین تهدیدهای مریم قجر برای رویا رویی اعضاء با ارتش و دولت عراق !

اما با شناختی که از فرقه رجوی و افکار ضد انسانی سران فرقه دارم مطمئن هستم که سران فرقه از قبل برای درگیری اعضاء با پلیس عراق مستقر در کمپ اشرف برنامه و نقشه خود را طرح ریزی کرده اند و با توجه به سخنان مریم قجر پیشاپیش می توان گفت که از پیام مریم قجر بوی مرگ و خون می اید و بس !

اما وظیفه انسانی حکم می کند که از دولت و مسئولین عراقی تقاضا کنیم که با نزدیک شدن به پایان مهلت تعیین شده برای بستن اردوگاه عراق جدید و با توجه به حق قانونی دولت عراق در این زمینه مسولین عراقی باید هوشیارانه وارد عمل شوند و نباید اجازه بدهند سران فرقه به خواسته های شوم خود همانا به کشتن دادن اعضاء اسیر هست دست یابند و اجازه ندهند که سران فرقه با جان افراد اسیر برای خود خوراک تبلیغاتی درست بکنند و در اروپا ؛امریکا ننه من غریبم بازی در بیاورند .

دولتمردان عراقی باید بدانند سران فرقه می خواهند با ایجاد درگیری و به کشتن دادن اعضاء خودشان را از پاسخگویی به سالیان جنایت و خیانت ؛ وطن فروشی ؛ شکنجه و کشتار اعضاء در ببرند و نمی خواهند که درب اردوگاه اشرف به روی اعضاء اسیر باز شود پس بهترین راهکار این هست که نقشه های شوم سران فرقه را بر سر خودشان خراب کرد و با یک اقدام اصولی و انسانی درب اردوگاه را به روی افراد باز کرد و به انها اجازه داد تا به دور از سران فرقه برای ادامه مسیر زندگی خود تصمیم بگیرند در این صورت راه برای محاکمه سران همین فرقه توسط همین اعضاء در دادگاه های بین المللی و اروپایی باز خواهد شد چیزی که سران فرقه از ان وحشت دارند و نمی خواهند هر گز پرونده شان به دست اعضاء اسیر در دادگاهای بین المللی و اروپایی به جریان به افتد .

از خانواده های مستقر در شهرک ازادی تقاضا می کنم که به هر طریق ممکن به اعضاء اسیر اطلاع بدهند و انها را از نقشه شوم سران فرقه مطلع بکنند واز خواهران و برادران اسیر در چنگال فرقه رجوی بخواهند که به هیچ وجه برای درگیری با ارتش و پلیس عراق اقدام نکنند و خودشان را به کشتن ندهند و حتمآ باید روی این مسئله تاکید کنند و پیامهایشان را در این رابطه به اسیران اشرف بدهند .

همچنین از همه جدا شده ها از این فرقه و فعالین حقوق بشری تقاضا میکنم که با افشاء نیات پلید رجوی و نوشتن نامه و دیدار با مسئولین ارگانهای بین المللی ؛ با دادن پیامهای صوتی به اسیران اشرف نسبت به فاجعه ای که سران فرقه خواهان ان هستند انها را اگاه کنند و جلو مرگ یک عده انسان اسیر در چنگال فرقه مافیایی رجوی را بگیرند .

از این طریق به سران فرقه هم می گویم دست از خون و خونریزی بردارید و با این پیامها از اوور پاریس یک عده نگون بخت را به کشتن ندهید شما سالیان سال هست احساس انسان بودن را در وجود انها کشته اید و انها را به بردگی جسمی و فکری گرفته اید تا خودتان در اروپا ؛ امریکا به زندگی خائنانه خودتان ادامه بدهید در اورر نشسته برای اسیران در چنگال خودتان تصمیم گیری نکنید با این کارها نمی توانید از چنگال عدالت فرار کنید به شما و همپالگیهای ایرانی و خارجیتان قول می دهم که در به زودی تشکیلات فرقه تان از هم خواهد پاشید و همین اعضا اسیر شما را به خاطر جنایتهایی که در حقشان کرده اید شما را به دست عدالت خواهند سپرد این را به خاطر بسپارید که این حکم خدا ؛ تاریخ و طبیعت هست و شما را از ان گریزی نیست .

پاریس: محمد رزاقی


رجوی شما را خرج کسانی کرد که
سرقبر مادر خودشان هم فاتحه مفت نمی خوانند
------------

 
طبقه بندی: آقای محمد رزاقی،  نجات یافتگان،  اخراج و انتقال،  اخراج مجاهدین از عراق ،  افشاگری،  اشرف، لیبرتی، پایگاه تروریستی مریم، كمپ آلبانی،  فرقه گرایی، 
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی