نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

خطیب جمعه نجف، حضور گروه تروریستی مجاهدین در عراق را لکه ننگی برای این کشور توصیف کرد.

                                   

 

به گزارش خبرگزاری رسا، حجت الاسلام سید صدرالدین قبانچی، خطیب جمعه نجف اشرف در خطبه های نماز جمعه این هفته که در حسینیه فاطمیه کبری برگزار شد تصمیم دولت عراق مبنی بر اخراج مجاهدین از این کشور را کاملا درست توصیف کرد و گفت: هیچ بهانه ای برای حضور عناصر مجاهدین و امثال آنها که به جنایت علیه ملت عراق می پردازند در عراق وجود ندارد و تصمیم دولت مبنی بر اخراج مجاهدین از پادگاه اشرف در پایان سال جاری ملادی کاملا درست است.

وی افزود: دوستی عراق با ایران مایه افتخار است و این اجازه را به گروه های تروریستی نمی دهیم که در عراق حضور داشته باشند و ماندن این گروه ها لکه ننگی برای عراق به شمار می آید.

وی بر لزوم خروج کامل اشغالگران از عراق تاکید کرد و ادامه داد: تصمیم خروج اشغالگران از عراق با اراده ای ملی صورت گرفت، عراق توسط ملت اداره می شود و مردم با حضور اشغالگران در کشور خود به شدت مخالف هستند.

سید صدرالدین قبانچی بیان داشت: آمریکا باید نیروهای خود را در پایان سال جاری میلادی از عراق خارج کند و هیچ بهانه ای برای ادامه حضور نیروهای این کشور در قالب مربیان نظامی و غیره وجود ندارد و ملت و دولت عراق بر این امر اتفاق نظر دارند که کشور به حضور آمریکایی ها بی نیاز است.

وی کشتار ملت بدست تروریست ها را به شدت محکوم کرد و گفت: به شهادت رسیدن جمع کثیری از شهروندان در انفجارهای تروریستی در بصره و بغداد و هدف قرار گرفتن نیروهای پلیس و ماموران راهنمایی و رانندگی از اقدامات پست تروریست هاست و گسترش و استحکام تدابیر امنیتی و هوشیاری دستگاه های امنیتی را الزامی می سازد.

انجمن نجات
......................
۱۳۹۰/۸/۱۴
طبقه بندی: اخبار (89 تا 92)،  عملیات تروریستی،  اخراج مجاهدین از عراق ،  اشرف، لیبرتی، پایگاه تروریستی مریم، كمپ آلبانی، 
برچسب ها: لكه ننگ، تروریست، عراق،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی