نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

... واقعیت این است این بار برای بارچندم است که یک عضو ناراضی ولی فعال و شجاع آنهم به عنوان یک زن ، در کشوری غریب موردحمله قرار میگیرد این نه تنها در مورد خانم سلطانی بلکه در مورد همه جدا شدگان صدق میکند چرا که همین جدا شده گان هستند که دستان آلوده به خون تروریست ها وجانیان وقاتلان جوانان ایران را رو میکنند . از این رو من شخصاً با تمام قوا این یورش ننگین را محکوم واز تمامی ارگانهای بین لمللی میخواهم که مریم وتروریستهای جانی این گروه تروریستی را به دادگاه بکشانند. ایا شما به جانیان حق میدهید که در دنیای آزاد اجازه هر کاری را داشته باشند و در خیابان‌های اروپا خواهان برقراری مناسبات چماقدارانه خود همچون عراق باشند ؟ قطعاً هرگز ...

                                              

 

همایون کهزادی، ایران قلم، پاریس، یازدهم نوامبر 2011

خطاب به دفتر سازمان ملل, صلیب سرخ, مجامع بین لمللی حقوق بشر وکمیساریای عالی پناهندگان:

به نظر میرسد این مسئولیت شماست که به مریم قجر عضدانلو ومسعود رجوی دستور دهید تا دست از سر منتقدان و ناراضیان این سازمان بردارند و در جهان آزاد بگذارید به زندگی خارج و فارغ از تفکرات وتهدیدات تروریستی بپردازند.

اگر چه آینده این سازمان با مرگ و نیستی رقم خورده است باید خاطر نشان کرد که با عمل‌کرد خشونت طلبانه و تروریستی خود قادر نیستند آب به جوی رفته را بازگردانند و با تهدید وارعاب باعث سکوت ناراضیان این سازمان شوند.

لازم به ذکر است که بار دیگر چماقداران وتروریستهای رجوی به به محل سکونت سرکار خانم بتول سلطانی عضو سابق و ناراضی شورای رهبری این سازمان تروریستی یورش برده واورا مورد تهدید واذیت و آزار قرار داده اند و در این رابطه سازمان مجاهدین و شورای ملی دست ساز انان باید جوابگوی این یورش باشند که چرا در کشوری که مهد ازادی ودموکراتیک است به جانیان وچماقداران وتروریستهای دست پروده شان با دست باز اجازه هرفریب و نیرنگی را میدهند .

واقعیت این است این بار برای بارچندم است که یک عضو ناراضی ولی فعال و شجاع آنهم به عنوان یک زن ، در کشوری غریب موردحمله قرار میگیرد این نه تنها در مورد خانم سلطانی بلکه در مورد همه جدا شدگان صدق میکند چرا که همین جدا شده گان هستند که دستان آلوده به خون تروریست ها وجانیان وقاتلان جوانان ایران را رو میکنند . از این رو من شخصاً با تمام قوا این یورش ننگین را محکوم واز تمامی ارگانهای بین لمللی میخواهم که مریم وتروریستهای جانی این گروه تروریستی را به دادگاه بکشانند.

ایا شما به جانیان حق میدهید که در دنیای آزاد اجازه هر کاری را داشته باشند و در خیابان‌های اروپا خواهان برقراری مناسبات چماقدارانه خود همچون عراق باشند ؟ قطعاً هرگز و بایست هر چه سریع‌تر جلوی تروریستهای رجوی را گرفت و نگذاشت که فضای کشورهای دموکراتیک ومهد ازادی باترور وچماقداری وخشونت آنان خدشه دار گردد.

بار دیگر این عمل ننگین را شدیدا محکوم وخواستار کشاندن انها به پای میز محاکمه هستیم

--------
طبقه بندی: همایون کهزادی ، محمد کرمی،  نجات یافتگان،  قربانیان خشونت و ترور ، 
برچسب ها: حفاظت، ‌ تروریست،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی