نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

جواد البزونی ، نماینده ائتلاف "دولت قانون" عراق تصریح کرد که همه بر ضرورت اخراج گروهک مجاهدین خلق از اراضی عراق تاکید دارند و دلیلی برای به تاخیر انداختن این امر وجود ندارد. 
   

                                                        

 

جواد البزونی، نماینده ائتلاف "دولت قانون" عراق تصریح کرد که همه بر ضرورت اخراج گروهک مجاهدین خلق از اراضی عراق تاکید دارند و دلیلی برای به تاخیر انداختن این امر وجود ندارد.

به گزارش انجمن دفاع از قربانیان تروریسم در خاورمیانه به نقل از خبرگزاری "کل العراق الإخباریة" جواد البزونی در گفتگو با این خبرگزاری گفت: "این گروهک تروریستی به طور مستقیم در کشتار ملت عراق دست داشته و حضور آن در اراضی عراق مطلوب نیست"
بزونی همچنین افزود: همه از میزان درد و رنج ها و ویرانی هایی که این گروهک تروریستی برای مردم عراق به ارمغان آورده باخبریم، این گروه در جریان سرکوب انتفاضه شعبانیه در سال 19991م بطور فعال با رژیم مقبور صدام  همکاری داشته است .
نماینده "ائتلاف ملی" در این زمینه گفت: مجاهدین خلق دست راست رژیم صدام بوده و به طور مستقیم و عملی در عملیات سرکوب و کشتار تظاهرات کنندگان در مرکز و جنوب عراق دست داشتند. 
بزونی همچنین بر ضرورت اجرای تصمیم دولت عراق مبنی بر اخراج گروهک مجاهدین خلق و بستن این پادگان تا پایان سال جاری تاکید کرد. چراکه حضور آنها در اراضی عراق برخلاف مفاد قانون اساسی عراق بوده است.
این نماینده از اتحادیه اروپا و سازمان عفو بین الملل و طرفداران آنها خواست تا پناهگاه هایی برای آنها فراهم کرده و آنها را به هرجایی که میخواهند انتقال دهند.
لازم به ذکر است که لبید عباوی معاون وزارت خارجه عراق ، در سپتامبر گذشته به گروه اعزامی کمیساریای امور پناهندگان اعلام کرده بود که "عراق برآنست تا پایان سال جاری پادگان اشرف را بسته و اقدام به اسکان مجدد ساکنان آن نماید، و این کشور میتواند با این سازمان در زمینه تسهیل فرایند خروج این گروهک از عراق همکاری کند."
گروهک مجاهدین خلق در فهرست سازمان های تروریستی وزارت خارجه آمریکا قرار دارد.

تاریخ انتشار:  21آبان1390
طبقه بندی: اخراج مجاهدین از عراق ،  مواضع دولت عراق،  پارلمان عراق، 
برچسب ها: گروهك، مجاهدی، عراق، ‌ اخراج،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی