نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

همسر شهید میر غفاری گفت : لحظه ای بعد ان مرد دیگر نبود، به هاشم نگاه كردم كه سرش برروی صندلی ماشین خم شده بود و نفس نمی كشید ، باران همچنان می بارید و من در بهتی ابدی فرو رفته بودم و نمی دانم چرا به یكباره زندگیم را ازدست دادم .  


                      

 

 

سید هاشم میر غفاری، یكی دیگر از قربانیان ترور است كه توسط گروهك تروریستی منافقین ترور شد وبه شهادت رسید ، بر همین اساس با همسر وی گفتگویی داشتیم .

همسر شهید سید هاشم میر غفاری در گفتگو با خبرنگار "قربانیان ترور" گفت: هشتم اذر سال 1363 بود من و بچه ها (هردو فرزندم ) به همراه همسرم از مهمانی به خانه برمی گشتیم .


وی ادامه داد وگفت : شب بود و هوا بارانی و مه الود ، همسرم مرتب بخار های روی شیشه ماشین را با دستمالی پاك می كرد ، من به سختی جاده را می دیدم .

خانم میر غفاری ادامه داد : دقیق به خاطر ندارم كه كجا بودیم اما فكر میكنم حوالی جاده نعمت اباد(جنوب غرب تهران _جاده ساوه ) بودیم كه شخصی ماشین را نگه داشت ، هاشم ماشین را متوقف كرد اما از ماشین پیاده نشد ، شیشه ماشین را پایین كشید ، چهره ان شخص را به یاد ندارم ونمی دانم كه چند نفر بودند ، فقط یك نفر رادیدم ان هم لحظه ای كوتاه .

وی گفت : بعد از اینكه هاشم شیشه ماشین را پایین كشید ان شخص كارت و مدارك ماشین ر ا خواست وهمسرم مدارك را به اوداد ، بعد از چند لحظه وقتی ان فرد می خواست مدارك ماشین را به هاشم بدهد ، ناگهان همرا با ان صدایی مثل تركیدن یك بادكنك را شنیدم .

همسر شهید میر غفاری گفت: لحظه ای بعد ان مرد دیگر نبود، به هاشم نگاه كردم كه سرش برروی صندلی ماشین خم شده بود و نفس نمی كشید ، باران همچنان می بارید و من در بهتی ابدی فرو رفته بودم و نمی دانم چرا به یكباره زندگیم را ازدست دادم .

همسر شهید میر غفاری گفت: سختی هایی را كه برمن و بر فرزندانم گذشته است چه كسی پاسخگو است ، اما می خواهم قاتلین همسرم مجازات شوند و فریاد بزنم كه انها یی كه شیرینی زندگی من را به تلخی نشاندند منافقین(گروهك تروریستی مجاهدین خلق) بودند.
طبقه بندی: قربانیان خشونت و ترور ،  مصاحبه، 
برچسب ها: مجاهدین، قاتل، مجازات،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی