نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

مرتبه
تاریخ : پنجشنبه 26 آبان 1390

... نمی دانم چه کسانی تا کنون توانسته اند از اردوگاه اشرف خود را رها کنند و یا در شهرک آزادی دیالی هستند اما هر کسی که تا کنون توانسته خود را از این کشتارکاه رها کند و اکنون در کنار حصار اردوگاه و در کنار خانواده های عزیز می باشد، هم بایستی به آنان تبریک گفت و هم اینکه یاداور شد که فراموش نکنید دوستان شما در پشت همین حصار گرفتار هستند، مبادا با آزاد شدن خود آنان را فراموش کنید، اگر چه این را خوب می دانم که هیچکدام از شما ها کسانی نیستید که تنها به فکر خودتان باشید اما وظیفه انسانی هر کسی حکم می کند که برای آزادی حتی یک نفر هم هرچه در توان دارد به کار ببندد. محمود رستمی زیباترین احساس خود را در مقاله خود چنین بیان می کند: ...

                                                  

 

ادوارد ترمادو، ایران سبز، آلمان، شانزدهم نوامبر 2011

در این مدت زمانی که از تشکیلات فرقه ای مجاهدین آزاد شده و توانسته ام تشکیل خانواده دهم در کنار همسر و سه فرزندانم احساس آرامش می کنم اما از همان ابتدا هر لحضه به یاد دوستانی بوده وهستم که در اردوگاه اشرف اسیر تشکیلاتی هستند که تمامی اراده و قدرت تصمیم گیری را با حقه بازی و هیپنوتیزم از آنان گرفته، دوستانی که در دوران های سخت وطاقت فرسا از اردوگاه اسیران جنگی درعراق گرفته تا اردوگاه اشرف که البته دورانی بسا تلخ تر از اردگاه اسیران بود با هم بوده ایم.

همیشه با خود می گویم که بالاخره سرنوشت آنان که در چمبره مشتی خودپرست گرفتار شده اند چه خواهد شد؟ با شنیدن خبر آزادی محمود رستمی یکی از همین دوستان عزیزی که گفتم چنان خوشحال شدم که نمی دانم احساسم را چگونه بیان کنم.

چندی پیش ناگهان عکس محمود را در سایت ایران سبز دیدم، لحضه ای ایست کردم ابتدا باورم نمی شد که خودش باشد، مقاله اش را که می خواندم ناگهان اشکم سرازیر شد، همسرم که در کنارم نشسته بود با تعجب پرسید چرا گریه میکنی مگر اتفاقی افتاده؟ گفتم نه چیزی نیست یکی دیگر از دوستانم آزاد شده، گریه من از خوشحالی است، همسرم فارسی نمی داند برایش مقاله را ترجمه کردم او هم از این بابت البته خوشحال شد و آرزو کرد که تمام دوستان بیگناهی که در این اردوگاه گرفتار هستند ازاد شوند.

نمی دانم چه کسانی تا کنون توانسته اند از اردوگاه اشرف خود را رها کنند ویا در شهرک آزادی دیالی هستند اما هر کسی که تا کنون توانسته خود را از این کشتارکاه رها کند و اکنون در کنار حصار اردوگاه و در کنار خانواده های عزیز می باشد، هم بایستی به آنان تبریک گفت و هم اینکه یاداور شد که فراموش نکنید دوستان شما در پشت همین حصار گرفتار هستند، مبادا با آزاد شدن خود آنان را فراموش کنید، اگر چه این را خوب می دانم که هیچکدام از شما ها کسانی نیستید که تنها به فکر خودتان باشید اما وظیفه انسانی هر کسی حکم می کند که برای آزادی حتی یک نفر هم هرچه در توان دارد به کار ببندد.

محمود رستمی زیباترین احساس خود را در مقاله خود چنین بیان می کند:
از بعد از خروج از اشرف فکر میکردم که کار درست این است که هر چه بوده را باید پشت سرم دفن کنم و از این به بعد در دنیای آزاد به فکر زندگی جدیدی باشم. ولی اینطور نیست و البته که نباید اینطور باشد.

و البته همگی ما بایستی با همین دیدگاه برای آزادی دوستان خود که خودمان می دانیم به چه دلایلی در اردوگاه مرگ گرفتار هستند تلاش وتقلا کنیم.

از صمیم قلب به محمود عزیز و دیگر رها شدگان تبریک می گویم و آرزو دارم که زندگی نوینی را در کنار عزیزان خود آغاز کنند ودر زندگی نوین موفق باشند وبرای دوستان عزیز دیگری که هنوز در پشت حصار باقی مانده اند نیز رسیدن به دنیای آزاد و رهائی از ستم را آرزو دارم و امیدوارم که بزودی شاهد ازادی دیگران باشیم، مطمعنآ روسیاهی از آن کسانی است که در این سالیان عمر و جوانی هزاران زن ومرد جوان را در بیابان های عراق به تباهی کشاندند.

 ادوارد ترمادو، به عبارتی دیگر، بی بی سی، مارس 2011
ادوارد تِرمادو، مهمان برنامه به عبارت دیگر، زندگی پرماجرایی را از سر گذرانده است. او 9 سال اسیر عراقی ها بوده، در زندان ابوقریب زندانی بوده، به ارتش سازمان مجاهدین خلق ایران در عراق پیوسته، بعد زندانی آنها شده، سر از زندان اوین درآورده است. او می گوید از رفتن به جبهه پشیمان نیست ولی پیوستن به مجاهدین خلق بزرگترین اشتباه زندگی اش بوده است. چرا و چگونه یک مسیحی جذب سازمانی با تفکر اسلامی شد؟ با او اخیرا در خانه اش در شهر کلن آلمان صحبت کردم.
تاریخ پخش: 2011/03/22
طبقه بندی: آقای ادوارد ترمادو،  نجات یافتگان،  بازگشت ،  قربانیان خشونت و ترور ،  اشرف، لیبرتی، پایگاه تروریستی مریم، كمپ آلبانی،  نقض حقوق اعضاء، 
برچسب ها: تبریك، دوست، رها، شهرك آزادی،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی