نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

... ارتشبد زیباری: منافقین دشمن ملت عراق هستند. هم زمان با بازسازی ارتش، عملیات‌های تروریستی زیادی نیز بر علیه ما انجام می‌شد که این عملیات‌ها با هدف به خاک و خون کشیدن مردم عراق بود. رئیس ستاد ارتش عراق با بیان اینکه با خروج تدریجی نیروهای آمریکایی از عراق مشکل خاصی در تامین امنیت ایجاد نشده است، گفت: مسئولین عراقی معتقدند روابط بین دو کشور ایران و عراق باید مستحکم‌تر و دقیق‌تر برقرار شود. وی با بیان اینکه منافقین نه تنها دشمن ملت ایران بلکه دشمن ملت عراق نیز هستند گفت: تصمیم بر این است که قطعاً تا پایان سال 2011 میلادی منافقان از عراق خارج شوند ...

                                

 

خبرگزاری مهر، پانزدهم نوامبر 2011

لینک به متن انگلیسی
http://iran-interlink.org/?mod=view&id=11099

دیدار رئیس ستاد ارتش عراق با فرمانده کل سپاه پاسداران

رئیس ستاد ارتش عراق با فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش خبرگزاری مهر، در این دیدار سردار سرلشکر پاسدار محمد علی جعفری در سخنانی گفت: امیدواریم که این سفر موجب تعمیق و گسترش روابط بین ایران و عراق و نیروهای مسلح دو کشور شود.

وی افزود: امروز با وجود همه تلاشهای آمریکا و اسراییل که دشمنان واقعی دو کشور ایران و عراق هستند آنها نتوانستند شکافی بین دو ملت، دو کشور و نیروهای مسلح آنها ایجاد کنند.

سرلشکر جعفری اظهار داشت: هماهنگی و همسویی بین دو ملت و دولت و نیروهای مسلح ایران و عراق موجب حسادت برخی کشورهای همسایه و عصبانیت آمریکا و رژیم غاصب صهیونیستی شده است.

وی افزود: آمریکا به دنبال روی کار آوردن دولتی در عراق بود که بتواند سرمایه‌های این کشور را به نفع خود به یغما برده و نتایج مطلوبی را کسب کند اما در این امر ناکام ماند.

فرمانده کل سپاه در ادامه تصریح کرد: اراده خداوند متعال بر این بود که صدام به دست دشمنان دو ملت ایران و عراق از بین رفت و دولتی اسلامی و مردمی که متناسب با فرهنگ خاص مردم عراق است روی کار آمد.

سرلشکر جعفری: عراق عناصر منافقین را از خاک خود بیرون کند

وی ابراز امیدواری کرد: با همدلی و همکاری نیروهای مسلح دو کشور بتوان تهدیدات دشمنان علیه ایران و عراق را که فرهنگ و اعتقادات بسیار نزدیک دارند را دفع کرد.

سرلشکر جعفری همچنین اشاره به اقدامات سپاه در مبارزه با تروریسم و گروهک‌های ضد انقلاب از جمله ضربات مهلک اخیر به گروهک پژاک گفت: امیدواریم عراق نیز هر چه زودتر با برچیدن اردوگاه گروهک تروریستی منافقین عناصر این گروهک را که دشمنان دو ملت ایران و عراق هستند را از خاک خود بیرون کنند.

ارتشبد بابکر زیباری نیز در این دیدار با ابراز خرسندی از سفر به ایران گفت: ما در عراق با مشکلات زیادی مواجه بودیم و در سال 2003 نیروی نظامی به آن شکل نداشت و کار را از صفر شروع کردیم.

ارتشبد زیباری: منافقین دشمن ملت عراق هستند

وی افزود: هم زمان با بازسازی ارتش، عملیات‌های تروریستی زیادی نیز بر علیه ما انجام می‌شد که این عملیات‌ها با هدف به خاک و خون کشیدن مردم عراق بود.

رئیس ستاد ارتش عراق با بیان اینکه با خروج تدریجی نیروهای آمریکایی از عراق مشکل خاصی در تامین امنیت ایجاد نشده است، گفت: مسئولین عراقی معتقدند روابط بین دو کشور ایران و عراق باید مستحکم‌تر و دقیق‌تر برقرار شود.

وی با بیان اینکه منافقین نه تنها دشمن ملت ایران بلکه دشمن ملت عراق نیز هستند گفت: تصمیم بر این است که قطعاً تا پایان سال 2011 میلادی منافقان از عراق خارج شوند.

گفتنی است رئیس ستاد ارتش عراق که در رأس هیئت عالی رتبه نظامی سفری چند روزه به ایران دارند روز گذشته با سردار محمد پاکپور فرمانده نیروی زمینی سپاه دیدار و گفتگو داشتند.
طبقه بندی: اخبار (89 تا 92)،  اخراج و انتقال،  اخراج مجاهدین از عراق ،  پارلمان عراق،  ایران ستیزی،  عراق ستیزی، 
برچسب ها: مجاهدین، تروریست، اخراج، عراق، ایران،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی