نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

مرتبه
تاریخ : شنبه 28 آبان 1390

جمع زیادی از شهروندان عراقی امروز با برگزاری تظاهرات در مقابل اردوگاه عراق جدید(اشرف سابق) مقر اعضای گروه تروریستی مجاهدین در استان دیاله خواستار اخراج فوری این تروریستها از عراق شدند.

                                       

 

 به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از رسانه های عراق، تظاهرات کنندگان که در میان آنها زنان و کودکان و رهبران عشایر از مناطق مختلف عراق نیز حضور داشتند، تاکید کردند اعضای گروه مجاهدین باید هر چه سریعتر از عراق اخراج شوند و اردوگاه اشرف هم برای همیشه بسته شود و زمین غصب شده آن به صاحبان واقعی آن یعنی ملت عراق بازگردانده شود.

خبرنگار فرانس پرس نیز در این زمینه گزارش داد که نیروهای ارتش و پلیس عراق، تدابیر امنیتی شدیدی را برای جلوگیری از بروز درگیری میان تظاهرات کنندگان و اعضای این گروه اتخاذ کردند.

تظاهرات کنندگان با اتوبوسها و خودروهای شخصی از استانهای جنوب و مرکزی عراق به این مکان آمده بودند و در دستان خود پارچه نوشته هایی در دست داشتند که بر روی آن نوشته بود :" مردم دیاله خواستار اخراج گروه تروریستی مجاهدین از استان است، سازمان مجاهدین و تروریسم، دو روی یک سکه اند، دیاله متعلق به ما است و آن را به هیچ کس نخواهیم داد و تا حد مرگ در آن می جنگیم(تا منافقین را اخراج کنیم)."

از سوی دیگر اعضای این گروه تروریستی با رد خواسته ملت عراق، بخشهایی از سخنان سئوال برانگیز صالح المطلک معاون سنی مذهب نخست وزیر عراق را که با اعضای این گروه ابراز همبستگی کرده، به نشانه مخالفت بیان کردند.

هوشیار زیباری وزیر امور خارجه عراق 31 اکتبر گذشته گفته بود عراق مصمم است اردوگاه اشرف را تا پایان سال جاری ببندد.

مارتین کوپلر رئیس هیئت نمایندگی سازمان ملل متحد در عراق به فرانس پرس گفته است سازمان ملل در حال تماس با تمام طرفها از جمله مقامات اردوگاه اشرف و جامعه بین المللی برای تسهیل دستیابی به راه حل مسالمت آمیز و همیشگی این مسئله است.

 خاطر نشان می شود اردوگاه اشرف که اخیرا به "عراق جدید" تغییر نام داده است، در استان دیاله عراق حدود 3500 نفر از اعضای گروه تروریستی مجاهدین را در خود جای داده است. گروه تروریستی مجاهدین از دهه هشتاد پادگان نظامی اشرف دراستان دیاله (57 کیلومتری شمال شرق بغداد ) را به عنوان مقر خود برگزید.
 
دولت عراق پرونده امنیتی این اردوگاه  را اوایل سال 2009 از نظامیان آمریکایی تحویل گرفت و نیروی امنیتی ویژه ای برای حمایت از این اردوگاه تشکیل داد؛ دولت عراق اخیرا برای خروج اعضای این گروه تروریستی از خاک این کشور تا پایان سال جاری میلادی ضرب الاجل تعیین کرد.
 
گروه تروریستی مجاهدین علاوه بر اقدامات تروریستی علیه ملت ایران در همکاری با رژیم دیکتاتوری بعث سابق و القاعده جنایتهای فراوانی نیز علیه ملت عراق مرتکب شد.

......................
۱۳۹۰/۸/۲۸
طبقه بندی: اخبار (89 تا 92)،  اخراج و انتقال،  اخراج مجاهدین از عراق ،  عراق ستیزی، 
برچسب ها: تروریست، مجاهدین، تظاهرات،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی