نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

مرتبه
تاریخ : شنبه 28 آبان 1390

... خویشاوندان بعضی از اعضای گروهک منافقین نیز به این اعتراضات که در نزدیکی اردوگاه اشرف برگزار شد پیوسته و از عزیزان خود خواستند که از عضویت این گروهک بدنام خارج شوند. بعضی از اعضای سابق این گروه تررویستی که در میان معترضان بودند، شرایط زندگی در این اردوگاه را وخیم توصیف کرده و افزودند، آن‌ها که در این اردوگاه سکونت دارند از حقوق اساسی خود محروم هستند. مقامات دولت عراق به کرات اظهار داشته‌اند که بغداد، مصمم به تعطیل کردن اردوگاه اشرف تا پایان سال 2011 میلادی است. هوشیار زیباری، وزیر امور خارجه عراق در ماه اکتبر اظهار داشت: "ما پیش‌تر قصد خود برای تعطیل کردن اردوگاه اشرف را روشن ساختیم. این تصمیم تا پایان سال جاری عملی می‌شود." ...

                                 

 

(مرکز گروه تروریستی مجاهدین خلق، فرقه رجوی)

پرس تی وی، کمپ اشرف، بغداد، هجدهم نوامبر 2011

به گزارش پرس تی‌وی، مردم عراق با برگزاری تظاهراتی در استان دیاله، از مقامات عراقی خواستند که اردوگاه اشرف، محل حضور اعضای گروهک تروریستی منافقین را تعطیل کنند.

خبرنگار پرس تی‌وی روز جمعه (27 آبان، 18 نوامبر) گزارش داد، معترضان خواستار اخراج اعضای گروهک منافقین از عراق و تعطیلی اردوگاه آن‌ها در این کشور شدند.

خویشاوندان بعضی از اعضای گروهک منافقین نیز به این اعتراضات که در نزدیکی اردوگاه اشرف برگزار شد پیوسته و از عزیزان خود خواستند که از عضویت این گروهک بدنام خارج شوند.

بعضی از اعضای سابق این گروه تررویستی که در میان معترضان بودند، شرایط زندگی در این اردوگاه را وخیم توصیف کرده و افزودند، آن‌ها که در این اردوگاه سکونت دارند از حقوق اساسی خود محروم هستند.

مقامات دولت عراق به کرات اظهار داشته‌اند که بغداد، مصمم به تعطیل کردن اردوگاه اشرف تا پایان سال 2011 میلادی است.

هوشیار زیباری، وزیر امور خارجه عراق در ماه اکتبر اظهار داشت: "ما پیش‌تر قصد خود برای تعطیل کردن اردوگاه اشرف را روشن ساختیم. این تصمیم تا پایان سال جاری عملی می‌شود."

وی افزود: "دولت در کامل کردن ماموریت خود تاکید دارد ... هیچ دولتی وجود ندارد که با حضور سازمانی که علیه اراده مقامات، قوانین و حاکمیت آن کشور عمل می‌کند، موافقت ‌کند."

از سوی دیگر، بعضی از گزارش‌های منتشر شده حاکی از این است که مذاکراتی با وساطت سازمان ملل مبنی بر انتقال چندین هزار نفر از اعضای گروهک منافقین به مکان دیگری در عراق به جای اخراج کردن آن‌ها از این کشور در جریان است.

گروهک منافقین به اقدامات متعدد تروریستی و خشونت‌بار علیه غیرنظامیان و مقامات دولتی ایران دست زده است و جزو فهرست گروه‌های تروریستی قرار دارد.

اعضای این گروهک در سال 1986 میلادی به عراق جایی که از حمایت صدام حسین دیکتاتور اعدام شده این کشور برخوردار بودند، فرار کرده و اردوگاه اشرف را در استان دیالی در نزدیکی مرزهای ایران بر پا کردند.

این سازمان همچنین در سرکوب خیزش سال 1991 در جنوب عراق و قتل عام کردهای این کشور، با صدام همکاری کرده است.

گفتنی است، دولت ایران مکررا از دولت عراق خواسته است که اعضای این گروهک را از کشور خود اخراج کنند اما امریکا با اعمال فشار بر مقامات عراقی، مانع از این اقدام شده است.

 
طبقه بندی: اخراج و انتقال،  اخراج مجاهدین از عراق ،  اعلام جدایی ، 
برچسب ها: اخراج، تروریست، مجاهدین، عراق، اشرف،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی