نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

رییس کمیته دفاع از قربانیان جنایت‌های گروه تروریستی مجاهدین در عراق تاکید کرد: در صورت خارج نشدن مجاهدین تا پایان سال جاری از این کشور، مردم آنها را به زور از عراق اخراج می ‌کنند.

                                          

 

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، نافع عیسی اظهار داشت: حکومت عراق تصمیمی آشکار در مورد گروه تروریستی مجاهدین اتخاذ کرد و به سازمان ملل و هیات عالی امور پناهندگان در مورد لزوم خروج این گروه از عراق تا پایان سال 2011 تاکید کرده است.

شهر الخالص در استان دیاله عراق دیروز شاهد تظاهرات گسترده و اعتراض آمیز مردم در برابر اردوگاه گروه تروریستی مجاهدین بود. مردم با سردادن شعارهایی اخراج فوری این گروه تروریستی را خواستار شدند.

نافع عیسی تاکید کرد: خانواده های شهدا و قربانیان جنایتهای این گروه و عشایر و دیگر مردم عراق همگی محاکمه این جنایتکاران را به دلیل جنایتهایشان در جریان انتفاضه مردم در سال 1991 و در سال 2003 ، خواستار شده اند.

وی خاطرنشان کرد: مردم عراق با تصمیم دولت موافقند و بر اخراج این گروه تروریستی از عراق قبل از پایان امسال تاکید می کنند و در صورت خارج نشدن این گروه، این گروه را به زور از عراق بیرون خواهیم کرد.

رییس کمیته دفاع از قربانیان جنایت‌های گروه تروریستی مجاهدین در عراق در حاشیه تظاهرات مردم عراق ضد گروه تروریستی مجاهدین در دیاله درگفت‌وگو با خبرنگار العالم اظهار داشت: بیش از 298 شکایت قانونی در دادگاه عالی جنایی عراق علیه این گروه به دلیل قتل عراقیها در سال 1991 و مشارکت آنها درسرکوب انتفاضه شعبانیه ثبت شده است؛ همچنین شماری از کشاورزان عراقی شکایت هایی کرده و خواستار جبران خسارت به دلیل تصرف اراضی خود شدند، زمین هایی که این گروه از سال 1987 تاکنون تصرف کرده است.
......................
۱۳۹۰/۸/۲۸
طبقه بندی: اخبار (89 تا 92)،  اخراج مجاهدین از عراق ،  پارلمان عراق،  عراق ستیزی،  مواضع دولت عراق، 
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی