نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

مرتبه
تاریخ : شنبه 28 آبان 1390

ایجاد فشار با همین رویکرد مزوارنه ، سازمانهای بین المللی را نیز وادار ساخت که علیرغم وجاهت قانونی این پرونده، وارد آن شوند و از دولت عراق درخواست نمایند به آنان مهلت بیشتری برای ماندن در عراق بدهند، و در نهایت شرمساری در خفا و پنهان با گلایه و شکایت از فشارهایی که بر روی آنان است از دولت عراق کمک بخواهند.

                                     

 

مردم عراق دیروز( جمعه 27 آبان 1390) با تجمع در مقابل ورودی اردوگاه گروه تروریستی مجاهدین یک بار دیگر اعلام کردند که حضور نامشروع و غیرقانونی دار و دسته ی رجوی را در خاک عراق نخواهند پذیرفت و آنها به هر قیمت ممکن باید اخراج شوند و یا به تمکین دولت عراق درآیند.

این در حالی است که در طول چند سال گذشته و به ویژه در 6 ماه اخیر، رهبری مجاهدین با صرف میلیون ها دلار کمپینی از دروغ و باج خواهی و مظلوم نمایی را برای عقب نشاندن مردم و دولت عراق از خواست به حق و کاملاً قانونی شان به راه انداخته است.

واقعیت این است که فشار ایجاد شده در این باره بر روی دولتمردان عراقی به اندازه ای بوده است که اگر در مورد هر خواست دیگری به این میزان فشار می آمد و هر دولت دیگری در مواجه با آن قرار می گرفت امکان تحقق می یافت، اما حضور این گروه تروریستی در خاک عراق آنچنان تنفرانگیز و مشمئز کننده است که با وجود گسترده تر شدن فشارهای مجاهدین و حامیانشان هر روز که می گذرد عزم مردم و دولت عراق برای اخراج این دار و دسته ی جنایتکار جزم تر می شود.

کارکرد دلارهای مجاهدین به اندازه ای است که علیرغم غیرقانونی بودن حمایت از یک گروه تروریستی، برخی نمایندگان کنگره آمریکا موضوع حمایت از مجاهدین در عراق را به کمیته های  کنگره کشانده و با رویکرد مزورانه ی حقوق بشری بر این اقدام سرپوش گذاشته اند.

ایجاد فشار با همین رویکرد مزوارنه ، سازمانهای بین المللی را نیز وادار ساخت که علیرغم وجاهت قانونی این پرونده، وارد آن شوند و از دولت عراق درخواست نمایند به آنان مهلت بیشتری برای ماندن در عراق بدهند، و در نهایت شرمساری در خفا و پنهان با گلایه و شکایت از فشارهایی که بر روی آنان است از دولت عراق کمک بخواهند.

ایستادگی دولت عراق  اما در مقابل این فشارها و حمایت مردم این کشور از دولت مالکی ، حکایت از شکست زر و زور و تزویر باندرجوی دارد و نشان می دهد که آنها تصمیم گرفته اند به هر شکل ممکن و با هر وسیله ای این گروه تروریستی را از خاک خود بیرون بیندازد؛ تجمع روز گذشته مردم عراق به منزله ی اتمام حجت در این باره بود.

ایران دیدبان
......................
۱۳۹۰/۸/۲۸
طبقه بندی: اخبار ایران و جهان،  اخراج مجاهدین از عراق ، 
برچسب ها: اتمام حجت، عراق، رجوی،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی