نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

 فرقه مجاهدین بعلت اینکه در اروپا زیر ذره بین پلیس می باشد و پرونده های سنگین و مفتوحی دارد از مدتی قبل با اجیر کردن افراد و دانشجویان الجزیره ای مقیم فرانسه آنها را بکار گرفته و نقشه های شوم خود را اینبار از طریق این افراد پیش خواهد برد. اعراب الجزایری مقیم فرانسه یا در ازای پولهای باد آورده صدام حسین بخاطر اوراق هویتی جهت قاچاق انسان بدرد سازمان میخورند یا اینکه از آنها برای مقاصد شوم تروریستی خود میخواهد بهره ببرد...

                                                  

 

آوا، بیست و سوم نوامبر 2011
نزدیک به دوسال است که خانواده های متحصن در مقابل قرارگاه اشرف با خواسته های انسانی و اولیه خود با تحمل سختی و فشار صبوری و مقاومت کرده اند و اکنون افق دسترسی به هدف آنها در چشم انداز نزدیک می باشد.
بموازات این تحصن دوساله، فرقه مجاهدین نیز درمقابل دست به هر اقدامی زده و با اجیر کردن عناصر از رده خارج مناسبات سیاسی غرب، تبلیغات پر هزینه ای را دنبال می نماید.
تحصن های اخیرافراد سازمان مجاهدین در نقاط مختلف دنیا نه بخاطر افراد اسیر در قرارگاه اشرف می باشد. بلکه مسعود رجوی به دنبال اهداف دیگریست که ابعاد آن چندان مشخص نیست، در صورتیکه ساکنان قرارگاه اشرف بیش از بیست سال است که در این بیابان سرگردان می باشند و هرگز سرنوشت و جان آنها ارزشی برای مسعود رجوی نداشته و ندارد.
در این مدت شاهد اظهارات بی محتوا و عجیب غریب سازمان مجاهدین و اطلاعیه های رنگارنگ شورا بوده ایم که هیچکدام نشانه ای از هدفی مشخص ندارند. به عنوان مثال مریم رجوی اخیرا اعلام کرده است که به هیج عنوان حاضر به ترک قرارگاه اشرف نمی باشند مگر با دخالت نیروهای مشهور به " کلاه آبی " سازمان ملل که این خود نشاندهنده تبلیغات بی هدف مجاهدین می باشد.
با توجه به سابقه فرقه مجاهدین که همیشه با ایجاد سروصدا مسئله و مشکل دیگری را مخفی می دارد باید این احتمالات را در نظر گرفت که سازمان با ایجاد وضعیت کاذب خطر برای جان افراد سعی در قاچاق نمودن آنها به اروپا را دارد و قبل از آن میخواهد که زمینه ذهنی هواداران اروپایی را جهت سرویس دادن به این افراد مهیا نماید.
از طرفی فرقه مجاهدین بعلت اینکه در اروپا زیر ذره بین پلیس می باشد و پرونده های سنگین و مفتوحی دارد از مدتی قبل با اجیر کردن افراد و دانشجویان الجزیره ای مقیم فرانسه آنها را بکار گرفته و نقشه های شوم خود را اینبار از طریق این افراد پیش خواهد برد. اعراب الجزایری مقیم فرانسه یا در ازای پولهای باد آورده صدام حسین بخاطر اوراق هویتی جهت قاچاق انسان بدرد سازمان میخورند یا اینکه از آنها برای مقاصد شومی تروریستی خود میخواهد بهره ببرد.
از نظر نگاه سایت آوا:
استفاده گله ای از افراد از رده خارج مرتبط با دستگاههای سیاسی غرب و همچنین خوش خدمتی برای سرویس های جاسوسی کشورهای بیگانه و اجیر کردن اعراب الجزایری و کرایه تماشاچی برای متینگ های پر هزینه و بی فایده، هیچکدام تا کنون کوچکترین کمکی به فرقه مجاهدین نکرده تا این جریان بتواند از مرداب خیانت های متمادی خود به مردم ایران بیرون بیاید واکنون سرنوشت ساکنان قرارگاه اشرف را بهانه قرار داده تا خود را مدتی به بهانه اهداف انسانی از زیر ضرب مطرح نبودن در صحنه سیاسی نجات بدهد.

-----------
طبقه بندی: اخبار (89 تا 92)،  افشاگری،  اروپا ، فرقه مجاهدین،  حامیان اروپایی رجوی، 
برچسب ها: فریب، فریبكاری مجاهدین، اروپا مجاهدین، دانشجویان اجاره ای، نوید رهایی، دانشجویان الجزایری، رجوی، خانواده ها، تحصن، اشرف،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی