نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

یک مقام اروپایی روز پنجشنبه گفت کاترین اشتون مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا از کشورهای عضو این اتحادیه درخواست خواهد کرد اعضای سازمان مجاهدین خلق ایران ( گروهک تروریستی منافقین)  را که در یک اردوگاه آوارگان در عراق زندگی می کنند  بپذیرند .

        

 

کد خبر: ۲۰۵۹۱۳تاریخ انتشار: ۰۴ آذر ۱۳۹۰ 


به گزارش واحد مرکزی خبر به نقل از رویترز ، دولت عراق اعلام کرده است اردوگاه اشرف را که بیش از سه هزار عضو ( گروهک تروریستی منافقین )در آن زندگی می کنند تا پایان سال تعطیل خواهد کرد . در حمله ماه آوریل نیروهای امنیتی عراق به این اردوگاه دست‌کم سی و چهار نفر از ساکنان آن کشته شدند .
این مقام اروپایی که خواست نامش فاش نشود تصریح کرد اشتون هفته آینده از هر بیست و هفت عضو اتحادیه اروپا درخواست خواهد کرد ساکنان اردوگاه اشرف را بپذیرند. اتحادیه اروپا در سال دو هزار و نه میلادی نام سازمان مجاهدین خلق را از فهرست گروه های تروریستی خارج کرد.
گروهک تروریستی منافقین بیش از 12 هزار نفر از هموطنانمان را از باتدای انقلاب تاکنون به شهادت رسانده است .
 حمایت از منافقین به اروپائیهای مدعی حقوق بشر ختم نمی شود پیشتر تریتا پارسی، رئیس(شورای ملی آمریکایی‌های ایرانی‌تبار) هم گفته بود در طول زندگی ده ساله‌ام در واشنگتن، هرگز ندیدم که نمایندگان القاعده درراهروهای کنگره آمریکا رژه بروند .
هرگز ندیدم  سیاستمداران آمریکایی در کارزار یک گروه که به ادعای خود امریائیها تروریست هستند مشارکت کنند، اما مجاهدین خلق ، سازمانی که دستش آلوده به خون ایرانی‌ها و آمریکایی‌هاست، با وجود قرار گرفتن در فهرست سازمان‌های تروریست بین‌المللی دولت آمریکا ، آزادانه تمام این کار‌ها را در پایتخت ایالات متحده انجام می‌دهند !
طبقه بندی: اخبار (89 تا 92)،  اخراج مجاهدین از عراق ،  اروپا ، فرقه مجاهدین،  اتحادیه اروپا ، پارلمان اروپا،  حامیان فرقه رجوی،  اشرف، لیبرتی، پایگاه تروریستی مریم، كمپ آلبانی، 
برچسب ها: اشتون، پارلمان اروپا، تروریست، مجاهدین، حمایت از تروریسم،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی